اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

صرافی بایننس مجوزهای قانونی فعالیت در ایتالیا را اخذ کرد

صرافی بایننس با اخذ مجوزهای نظارتی، به زودی فعالیت خود در کشور ایتالیا را آغاز می‌کند. این در حالی است که در سال گذشته یکی از نهادهای نظارتی ایتالیا، فعالیت‌های بایننس در این کشور را غیرمجاز اعلام کرده بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، تنها چند هفته بعد از اینکه صرافی بایننس مجوز فعالیت در دبی و بحرین را به‌دست آورد، اکنون این صرافی توانسته است که در راستای گسترش فعالیت‌های خود مجوز حضور در کشور ایتالیا را نیز اخذ کند.

بایننس برای این‌کار نام خود را در یکی از نهادهای نظارتی این کشور به نام OAM به عنوان ارائه‌دهنده سرویس‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال به ثبت رسانده است. این در حالی است که نهاد نظارتی CONSOB ایتالیا در سال گذشته فعالیت بایننس در ایتالیا را غیرمجاز اعلام کرده بود.

بایننس پس از اخذ تاییدیه از نهاد نظارتی بازارهای مالی فرانسه (AMF) برنامه توسعه جهانی را در دستور کار خود قرار داده است.

منبع
coindesk

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا