اطلاعیه صرافی

کمپین ۲۰۰،۰۰۰ دلاری بازار NFT صرافی بایننس

بازار معاملات توکن‌های NFT در صرافی بایننس شروع به کار کرده است. اولین رویداد مزایده این بازار با نام Genesis و کمپین‌های Mystery Box و 100 Creators در این بازار در حال برگزاری است. همزمان با شروع به کار این بازار کمپین‌های مختلفی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است. جزییات کمپین ۲۰۰،۰۰۰ دلاری بازار NFT صرافی بایننس در ادامه توضیح داده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی نوبیتکس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به علت اختلال در نود اتریوم کلاسیک، انتقال این کوین تا زمان رفع این مشکل در صرافی نوبیتکس امکان پذیر نیست.

رمزارزها و بازارهای زیر به سرویس صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمزارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسرویس Conver & OTCلانچ‌پولبازارهای حذف شده
بایننسKLAYKLAY/BTC, KLAY/BNB, KLAY/BUSD , KLAY/USDT
WIN/TRY, RUNE/EUR, MATIC/AUD, DOT/RUB, UTK/BUSD, IOTX/BUSD , PHA/USDT
KEEP/USDT KEEP/BUSD KEEP/BTC
MIR/USDT MIR/BUSD MIR BTC
NU/BUSD NU/USDT
BAKE
XVS
KLAYDIA/BNB, OST/BTC, WAN/BNB, WTC/BNB
کوکوینEXRDEXRD/USDT
اوکی اکسچنجKLAYبازار ریالی

صرافی پنکیک سواپ پروتکل Finance Rabbit را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن RABBIT دریافت کنند. کاربران توجه داشته باشند با توجه به آنکه سیستم رای گیری پنکیک سواپ در حال به‌روزرسانی است، استخر و فارم‌های معرفی شده بدون رای گیری مشارکت‌کنندگان پلتفرم راه‌اندازی می‌شوند.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی بایننس

با سپرده‌گذاری توکن MDX در سرویس Binance Savings تا ۳۰٪ سود سالانه دریافت کنید.

  • جزییات: کاربران می‌توانند تا ۴ تیر با سپرده‌گذاری توکن MDX به مدت ۳۰ روز در صرافی بایننس در سرویس Binance Savings تا ۳۰٪ سود سالانه دریافت کنند. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند در اولویت قرار دارند. این سرویس در بخش  Locked Savings ارائه شده است.

به مناسبت راه‌اندازی بازار NFT صرافی بایننس کمپینی با ۲۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌شود.

  • جزییات: با شروع به کار بازار NFT بایننس، این صرافی کمپینی با ۲۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار کرده است. کاربران می‌توانند تا ۲۴ جولای (۲ مرداد) در این برنامه شرکت کنند. در طرح اول این کمپین، کاربران جدیدی که در این صرافی ثبت‌نام کنند و برای اولین بار در بازار NFT بایننس خرید انجام دهند، حائز شرایط دریافت یک توکن NFT صادر شده توسط بایننس هستند. طرح دیگر این کمپین تا ۸ تیر ادامه خواهد داشت. کاربران قدیمی و جدید بایننس که تا این تاریخ، در رویداد مزایده Genesis شرکت کنند و از بخش Comedy از مجموعه‌های Rebeget یا Three Self-Portraits Re-creation خرید کنند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۲۰۰،۰۰۰ دلار خواهند بود. جوایز بعد از ۲ هفته از پایان کمپین بین برندگان توزیع می‌گردد.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین ۱،۶۰۰،۰۰۰ توکن TOKO را به هولدرهای آن ایردراپ می‌کند.

  • جزییات: این کمپین از ۴ تیر لغایت ۱۱ تیر برگزار می‌شود. در طرح اول این برنامه از بین کسانی که روزانه حداقل ۱۰۰۰ TOKO و ۱۰ توکن KCS در حساب خود نگهداری کرده باشند ۱۰۰ نفر انتخاب می‌شوند و به هرکدام از آنها ۱۰۰۰ TOKO ایردراپ می‌شود. در طرح دیگر این کمپین هر روز راس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از موجودی حساب کاربران اسنپ شات گرفته می‌شود. ۳۰ کاربر برتر بر اساس میانگین حجم موجودی TOKO آنها مجموعا ۱،۲۰۰،۰۰۰ از این توکن دریافت می‌کنند. در نهایت تمام کاربرانی که در این مدت میانگین موجودی توکن TOKO آنها حداقل ۱۰،۰۰۰ واحد باشد مشمول دریافت سهمی برابر از استخر ۳۰۰،۰۰۰ TOKO خواهند بود.

سومین دوره از مسابقات گرید تریدینگ توکن UNO در صرافی کوکوین با ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌شود.

  • جزییات: این مسابقه تا ۹ تیر ادامه خواهد داشت. در پایان این زمان، سیستم به صورت خودکار سود سالانه ربات‌های گرید تریدینگ کاربران را محاسبه می‌کند. اگر کاربران بیشتر از یک ربات داشته باشند، رباتی با امتیاز بالاتر انتخاب می‌شود. ۲۰ کاربر برتر بر اساس بیشترین میزان APR به دست آمده مجموعا ۵۰۰۰ دلار به صورت توکن UNO دریافت می‌کنند. علاوه بر آن سیستم مسابقه کاربران را بر اساس حجم سرمایه‌گذاری آنها رتبه بندی می‌کند و به ۱۰ نفر برتر مجموعا ۳۰۰۰ دلار از توکن UNO اهدا می‌شود. علاوه بر این دو مسابقه، شرکت‌کنندگانی که ربات‌های آنها بیش از ۲۴ ساعت فعال بوده است مجموعا معادل ۲۰۰۰ دلار از این توکن دریافت می‌کنند.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه ترید توکن PNG را با ۳۳۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند

  • جزییات:  این مسابقه تا تاریخ ۱۰ تیر اداممه خواهد داشت. در این مسابقه ۱۰۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات انها در بازار PNG/USDT مجموعا معادل ۳۰،۰۰۰ دلار توکن PNG دریافت می‌کنند. برای شرکت در این برنامه کاربران باید حداقل ۶۸۰ PNG خریداری و هولد کنند. از سوی دیگر به کاربران جدیدی که مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنند و یک ترید موفق در این بازار داشته باشند، معادل ۵ دلار توکن PNG اهدا می‌شود. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند در اولویت قرار دارند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما است. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا