اخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد به تمام کاربران خود که اخیرا تحت تاثیر لو رفتن اطلاعات تایید هویت قرار گرفته اند، اشتراک VIP مادام العمر اعطا خواهد کرد.

طبق گزارش بلاک رسمی بایننس، این صرافی در حال برقراری تماس با تمام قربانیان است تا دستورالعمل های محافظت از حریم خصوصی را به آنها ارائه دهد و همینطور غرامت پرداخت کند و اکیدا توصیه می‌کند که کاربران مورد نظر مدارک تایید هویت جدید ارائه دهند. این پست هم چنین بیان کرده است:

ما با ارائه اشتراک VIP مادام العمر در حال جبران خسارت های وارده بر کاربران هستیم. این اشتراک شامل کارمزد معاملات ترجیحی، پشتیبانی و سایر خدمات بیشتر می‌باشد.

هکرها، مشتریان شما را می‌شناسند

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، بایننس اذعان داشته است که بررسی های آنها در خصوص لو رفتن اطلاعات تایید هویت کاربران که در اوایل ماه آگوست رخ داده است هم چنان در حال پیگیری است. گزارش ها حاکی از آن است که تیم بازرسی و امنیت این صرافی درصدد تشخیص منبع تصاویر منتشر شده تایید هویت مشتریان توسط هکر ناشناس می‌باشد.

بایننس با اعلام این نفوذ و درز اطلاعات در تاریخ ۷ آگوست بیان کرد که یک هکر ناشناس این پلتفرم را تهدید کرد و در ازای عدم انتشار بیش از ۱۰ هزار تصویر اطلاعات تایید هویت مشتریان بایننس خواستار ۳۰۰ بیت کوین شد.

صرافی های ارز دیجیتال اغلب از کاربران درخواست ارائه تصویر از خودشان به همراه اطلاعات اعتباری می‌کنند تا بتوانند هویت کاربران را بررسی کنند.

بایننس هم چنین اعلام کرد که بعضی از تصاویر لو رفته مشابه با تصاویری است که توسط فروشنده شخص ثالث پردازش می‌شود. بایننس با این فروشنده از اوایل دسامبر ۲۰۱۸ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ چندین بار در تماس بوده است.

منبع
cointelegraph

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا