اطلاعیه صرافی

شعبه آمریکایی بایننس و SEC به یک توافق اولیه رسیدند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و بایننس آمریکا به توافق رسیده‌اند که صرافی مذکور دسترسی کارمندان شعبه بین‌المللی بایننس به کلیدهای خصوصی کیف پول‌های مختلف شعبه آمریکایی بایننس، کیف پول‌های سخت‌افزاری این صرافی و همچنین ابزارهای خدمات وب آمازون آن را متوقف کند و هزینه‌های کسب‌وکار خود و سایر اطلاعات موردنظر SEC را در اختیار آن قرار دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از کوین‌دسک، بنابر توافق SEC و بایننس آمریکا، این صرافی باید با انجام اقدامات لازم، مطمئن شود که هیچ یکی از مقامات بایننس هولدینگز (Binance Holdings) یا همان شعبه بین‌المللی بایننس، به کلیدهای خصوصی کیف پول‌های مختلف شعبه آمریکایی بایننس، کیف پول‌های سخت‌افزاری این صرافی و همچنین ابزارهای خدمات وب آمازون (AWS) آن، دسترسی ندارند. گفتنی است که برای اجرا کردن پیشنهاد مذکور، قاضی فدرال هم باید آن را امضا کند. علاوه بر این، بایننس آمریکا باید در هفته‌های آینده اطلاعات دقیقی در مورد هزینه‌های کسب‌وکار خود، از جمله هزینه‌های تخمینی، منتشر کند.

همان طور که پیش از این گزارش دادیم، این توافقنامه در پاسخ به پیشنهاد SEC مبنی بر مسدود شدن تمام دارایی‌های بایننس آمریکا انجام شده است. طبق گفته‌های SEC، این آژانس نگران است که در صورت عدم صدور «دستور منع موقت (Temporary Restraining Order یا TRO)»، وجوه بایننس آمریکا از این کشور خارج شود یا سوابق آن نابود گردد. وکلای بایننس آمریکا به این درخواست SEC اعتراض و اعلام کردند که با مسدود شدن دارایی‌های این صرافی، تمام کسب‌وکار آن نابود می‌شود.

امی برمن جکسون (Amy Berman Jackson)، قاضی این پروند، به هر دو طرف اعلام کرد که بهتر است خودشان به توافق برسند. طبق گفته‌های او، دستور منع موقت به محدودیتی دو هفته‌ای و یک جلسه‌ رسمی برای بررسی عمیق این مسئله نیاز دارد. جکسون تاکید کرده است که با توجه به اینکه هر دو طرف ۴,۰۰۰ صفحه سند را به ثبت رسانده‌اند، ۲ هفته زمانِ کافی نخواهد بود.

گفتنی است که طبق توافق مذکور، بایننس آمریکا باید کیف پول‌های جدیدی ایجاد کند که کارکنان شعبه بین‌المللی آن به آن‌ها دسترسی نداشته باشند. علاوه بر این، این پلتفرم باید اطلاعات بیشتری را به SEC ارائه کند و با یک طرح «اکتشاف سریع (Expedited Discovery)» موافقت نماید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا