اطلاعیه صرافی

بایننس برای ورود میم کوین‌ها به زنجیره BNB تا ۱ میلیون دلار جایزه تعیین کرد

صرافی بایننس توسعه‌دهندگان را تشویق کرده تا میم کوین بزرگ بعدی را در زنجیره BNB این شرکت بسازند. بر این اساس روز گذشته، زنجیره BNB بایننس چالش نوآوری BNB Chain Meme را با جایزه‌ای تا ۱ میلیون دلار اعلام کرد. به نظر می‌رسد، پس از انفجار میم کوین‌ها در دو شبکه سولانا و Base اکنون زنجیره BNB قصد دارد تا از این غافله عقب نماند.

به گزارش میهن بلاکچین، در تاریخ ۲ آوریل (۱۴ فروردین)، صرافی بایننس در توییتی راه‌اندازی برنامه چالش میم کوین BNB را اعلام کرد. طی این برنامه، زنجیره BNB از توسعه‌دهندگان کریپتو دعوت کرد تا میم کوین‌ها را در بلاکچین BSC مستقر کنند. طبق این اطلاعیه، سازنده میم کوین برای کسب مقام برتر در این رقابت تا ۱ میلیون دلار جایزه دریافت می‌کند:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که چالش نوآوری میم کوین زنجیره‌ BNB را اعلام کنیم که جایزه آن حداکثر ۱ میلیون دلار است!
این یک فرصت هیجان انگیز برای توسعه‌دهندگان و سازندگان است تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارند و برای دریافت جوایز شگفت انگیز رقابت کنند.

توییت بایننس
منبع: X

فرصت شرکت در چالش میم کوین‌ها

بر اساس پست وبلاگی منتشر شده، سازندگان میم کوین‌ها تا ۹ آوریل (۲۱ فروردین) برای ثبت نام فرصت دارند. مسابقه روز بعد (۱۰ آوریل) برگزار می‌شود و فینالیست‌ها و برندگان حدود یک ماه بعد اعلام خواهند شد. جوایز سه هفته پس از برنده شدن بین برندگان توزیع می‌شود.

بایننس استخر جوایز را «داینامیک» توصیف کرده، به این معنا که همیشه در حال تغییر است:

استخر جایزه فینال می‌تواند تا ۱ میلیون دلار برسد که مبلغ نهایی بر اساس حجم کل معاملات میم کوین‌های واجد شرایط در طول دوره رقابت تعیین می‌شود. هرچه حجم معاملات بیشتر باشد، استخر جایزه بزرگتر است.

جایزه نهایی بین شرکت‌کنندگان واجد شرایط بر اساس رتبه‌بندی آن‌ها در سه دسته تقسیم می‌شود: حجم کل معاملات، ارزش بازار و هولدرهای جامعه میم کوین.

هرکسی که پیش نیازهای مسابقه را برآورده کند می‌تواند ثبت نام کند.

شرایط شرکت در چالش

طبق این اطلاعیه، افراد تازه کار یا توسعه‌دهندگان باتجربه، همه می‌توانند به این چالش بپیوندند. واجدین شرایط باید این موارد را رعایت کنند:

  • حداقل یک ممیزی امنیتی و متن باز بودن پروژه را در BscScan کامل کنند.
  • کل نقدینگی قفل شده باید حداقل برای نیم سال بیش از ۲۵٪ باشد.
  • تعداد هولدرهای میم کوین جدید باید بیش از 1٬000 نفر باشد.
  • باید یک حساب شبکه اجتماعی داشته باشید، از جمله تلگرام و دیکسورد یا موارد دیگر.
  • پروژه‌های پیش فروش عمومی واجد شرایط شرکت در این چالش نیستند.
  • اگر میم کوین شما هنوز در شبکه BSC مستقر نشده است، مشکلی نیست. می‌توانید طبق راهنما آن را قبل از پایان کمپین برای شرکت در مسابقه به شبکه اسمارت چین بایننس بیاورید.
  • اگر قصد دارید میم کوین جدیدی را ارائه کنید، آن را قبل از پایان کمپین منتشر کرده تا واجد شرایط شرکت در مسابقه شوید.
  • واجدین شرایط، درخواست خود را از این لینک ارسال کنند.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا