اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

بایننس معاملات رمز ارز در سنگاپور را متوقف می‌کند

صرافی بایننس در روز دوشنبه اعلام کرد دسترسی کاربران سنگاپور به برخی از سرویس‌های Binance.com را محدود خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بلاک کریپتو، بایننس خدمات واریز ارز فیات، معاملات آنی رمز ارزها (Spot) و خرید رمز ارز از طریق کانال‌های پرداختی فیات و برنامه Liquid Swap را برای کاربران کشور سنگاپور مسدود می‌کند. بایننس اعلام کرد این سرویس‌ها «خدمات پرداختی قانون‌گذاری‌شده» هستند و در راستای مطابقت با قوانین بومی این کشور از تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان) به کاربران سنگاپور عرضه نخواهند شد.

فعلا مشخص نیست که آیا این خدمات در سایت Binance.sg ارائه خواهند شد یا خیر. همچنین فعلا مشخص نیست که سایر خدمات مانند بازارهای مشتقه این صرافی به فعالیت خود ادامه خواهند داد یا خیر.

این اقدامات سه هفته پس از آنکه بایننس جزو لیست هشدار سنگاپور قرار گرفت صورت گرفته است. در زمان نگارش این خبر بایننس خدمات پرداختی دلار سنگاپور و جفت ارزهای آن را متوقف کرده است.

منبع
theblockcrypto

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا