اخبار خارجی

تعداد آدرس‌های بایننس اسمارت چین ۳ برابر شد

از آنجا که سرمایه‌گذاران به دنبال تراکنش‌های ارزان‌تر و کسب سود بیشتر هستند، طی چند روز گذشته تعداد آدرس‌های منحصر به فرد زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) سه برابر شده است.

کارمزد تراکنش‌های شبکه اتریوم با شلوغ شدن شبکه و استفاده از ۹۸٪ ظرفیت آن گران‌تر شده است. همین امر موجب شده است تا کاربران به دنبال جایگزین‌های بهتری بگردند و در نتیجه به زنجیر هوشمند بایننس BSC روی بیاورند.

محبوبیت بایننس اسمارت چین رو به افزایش است

کارمزد تراکنش‌های اتریوم رو به افزایش است. از آنجا که کاربران در فضای دیفای به دنبال کسب سود بیشتر و پیدا کردن کوین‌های با ارزش هستند، هزینه گس تراکنش‌ها به شدت افزایش می‌یابد. در نتیجه این باور به وجود آمده است که فضای دیفای فقط برای کاربرانی که سرمایه بیشتری وارد کرده‌اند سودده است و سایر کاربرها باید بخش عظیمی از درآمد خود را به کارمزد سرسام‌آور شبکه اختصاص دهند. همین تفکر روی جامعه کریپتو اثر گذاشته و باعث شده است که یک پروژه به‌خصوص به نام زنجیره هوشمند بایننس در چند ماه گذشته طرفداران زیادی پیدا کند.

آشنایی با زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و ویژگی‌های منحصر‌ به فرد آن!

میانگین گس مصرفی شبکه هوشمند بایننس

با توجه به این آمار بسیاری از توسعه‌دهنده‌ها این شبکه را برای توسعه محصولات‌شان در نظر گرفته‌اند.

تعداد آدرس‌های منحصر به فرد شبکه BSC سه برابر شده است

با در نظر گرفتن تمام توضیحات بالا، خبر افزایش آدرس‌های جدید این شبکه در هفته گذشته چندان جای تعجب ندارد.

تعداد ۱.۲ میلیون آدرس در تاریخ ۹ فوریه در کمتر از یک هفته به ۳.۶ میلیون در ۱۵ فوریه افزایش پیدا کرد.

آدرس‌های منحصر به فرد شبکه هوشمند بایننس

با این حال با توجه به اینکه اتریوم چند سال است که شبکه پیشرو این صنعت بوده است، تعداد کل آدرس‌های شبکه هوشمند بایننس نسبت به آدرس‌های اتریوم بسیار کمتر است.

اما اگر از یک زاویه دیگر این موضوع را بررسی کنیم، می‌توان اینگونه استنباط کرد که BSC در آینده جای رشد بسیاری خواهد داشت.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا