اخبار خارجی

به‌روز رسانی صرافی بایننس در تاریخ ۱۰ آذر؛ معاملات به حالت تعلیق در می‌آید

صرافی بایننس قصد دارد در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۹ و در ساعت ۹:۳۰ صبح، برنامه بروزرسانی سیستم خود را انجام می‌دهد. این بروزرسانی تقریباً ۱ ساعت طول خواهد کشید.

باید توجه داشته باشید که معاملات آتی و آپشن صرافی بایننس در زمان بروزرسانی بدون اختلال به کار خود ادامه خواهد داد.

بروزرسانی صرافی بایننس

در مدت زمان این بروزرسانی، صرافی بایننس واریز، برداشت، معاملات اسپات و مارجین، معاملات P2P، معاملات پورتال OTC، پس انداز و بازخرید را متوقف خواهد کرد. و همچنین انتقال دارایی از حساب‌های فرعی، حساب‌های مارجین، حساب‌های آتی و کیف پول‌های فیات نیز در طول مدت بروزرسانی ممکن نیست.

کاربران پس از اتمام بروزرسانی، برای لغو سفارشات، پردازش واریزی‌ها، برداشت‌ها و استفاده از سایر موارد مربوط به حساب خود قبل از شروع مجدد معاملات، ۳۰ دقیقه وقت خواهند داشت.

مهمترین تغییر در این بروزرسانی ؛ بهبود کلی عملکرد و پایداری سیستم است.

نکات مهم :

  • توصیه می شود کاربرانی که معاملات باز آتی یا مارجین دارند، مانده وثیقه خود را قبل از شروع بروزرسانی، مجدد ارزیابی کنند تا از ریسک نوسانات قیمتی که ممکن است در طول دوره ارتقا رخ دهد، کاسته شود.
  • صرافی بایننس تمام انتقال دارایی‌ها، واریزها و برداشت‌ها را ۱۰ دقیقه قبل از شروع ارتقا سیستم به حالت تعلیق در می‌آورد. لطفاً اطمینان حاصل کنید که قبل از این زمان، زمان کافی برای انجام تمامی کارهای خود داشته باشید.
  • زمان بروزرسانی ۱ ساعته براساس بهترین تخمین‌ صرافی است و ممکن است مدت زمان آن تغییر کند.
  • برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی صرافی بایننس، در جریان آخرین تغییرات قرار بگیرید.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا