اخبار کوتاه

شعبه آمریکایی صرافی بایننس توکن AMP را از فهرست خود حذف می‌کند

شعبه آمریکایی بایننس پس از ادعای کمیسیون SEC مبنی بر آنکه توکن AMP یک اوراق بهادار است، این رمزارز را از فهرست خود حذف خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، Binance.US روز دوشنبه اعلام کرد که در تاریخ ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد) واریز توکن AMP را متوقف و جفت ارز AMP/USD را از فهرست خود حذف خواهد کرد. دلیل این موضوع، اقدامات قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه این توکن عنوان شده است. کمیسیون SEC در ماه جولای شکایتی علیه مدیر سابق بخش محصولات کوین‌بیس و دو فرد دیگر ارائه داده و مدعی شده است که توکن AMP و ۸ رمزارز دیگر اوراق بهادار هستند و تحت قوانین این کمیسیون قرار می‌گیرند.

بایننس افزوده است که معاملات AMP ممکن است در آینده از سر گرفته شود، اما تاریخ دقیقی اعلام نکرده است. فهرست کردن این توکن و هم‌چنین توکن‌های پاورلجر (POWR)، کروماتیکا (KROM)، DFX Finance (DFX)، رالی (RLY)، RGT، DerivaDAO (DDX), LCX و XYO توسط سایر شرکت‌ها و صرافی‌های کریپتو نیز ممکن است با اقدامات قانونی و سختگیری کمیسیون SEC مواجه شود.

توییت بایننس در خصوص توکن AMP

کارولین فام (Caroline Pham) یکی از اعضای کمیسیون معاملات آتی کالاهای آمریکا (CFTC) در واکنش به این موضوع گفته است:

اتهامات کمیسیون SEC ممکن است تاثیراتی فراتر از این یک مورد (توکن AMP) داشته باشد و از اهمیت و ضرورت همکاری قانونگذاران با یکدیگر چشم‌پوشی کرده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا