اخبار عمومی

ویزا کارت صرافی بایننس با پشتیبانی اتریوم عرضه شد

صرافی بزرگ بایننس دبیت کارت ویزا خود را به اروپا ارسال خواهد کرد. این کارت از رمز ارز اتریوم پشتیبانی خواهد کرد.

مطابق اطلاعیه‌ای که صرافی بایننس منتشر کرده، این صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد که کاربران اروپایی می‌توانند سفارش دبیت کارت ویزا خود را تکمیل کنند. این کارت برای کاربران صرافی بایننس رایگان خواهد بود. سقف خرید روزانه با استفاده از این کارت اعتباری، ۸,۷۰۰ یورو و معادل ۱۰,۶۰۰ دلار است. سقف برداشت از خودپرداز به صورت روزانه ۲۹۰ یورو یا ۳۵۲ دلار تعیین شده است. سود بازپرداخت خرید توسط این کارت ۸ درصد در نظر گرفته شده و تا سال ۲۰۲۱ کارمزد استفاده از آن صفر خواهد بود. عموما این درصد در سایر دبیت کارت ها بین ۰.۵ تا ۳ درصد است.

ویزا کارت صرافی بایننس

صرافی بایننس اعلام کرده است که دبیت کارت ویزا این صرافی از اتریوم به عنوان روش پرداخت استفاده می‌کند:

با سود خود در اتریوم، خرید کنید. از امروز می‌توانید هر آنچه می‌خواهید را با استفاده از اتریوم خرید کنید. به راحتی اتریوم خود را به والت کارت اعتباری خود منتقل کنید. از این طریق می‌توانید خرید خود را با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام دهید.

این کارت بالاترین نرخ سود بازپرداخت را در میان رقبا فراهم کرده است. این موضوعی است که بایننس در تیزر تبلیغاتی خود به آن  اشاره کرده است. بازپرداخت پول به مقدار BNB که فرد نگهداری می‌کند، بستگی دارد. با استفاده از این کارت اعتباری افراد می‌توانند در بیش از ۶۰ میلیون فروشگاه آنلاین که ویزا کارت را به عنوان روش پرداخت معرفی کرده، مورد استفاده قرار گیرد. کاربران با استفاده از این کارت می‌توانند در فروشگاه گوگل و سامسونگ، خرید خود را انجام دهند.

بنیانگذار صرافی بایننس اعلام کرده که پس از اروپا، این کارت اعتباری را در روسیه نیز عرضه خواهد شد. البته باید دید با توجه به قوانین کشورها در زمینه ارزهای دیجیتال، آیا این محصول جدید بایننس توسط دولت‌ها تایید خواهد شد؟

پیش از صرافی بایننس، صرافی کوین بیس در ایالات متحده محصول مشابهی را تحت عنوان کارت اعتباری کوین بیس عرضه کرد. این کارت علاوه بر امریکا در اروپا نیز توزیع شده است. در کارت اعتباری کوین بیس در ایالات متحده از ۳۰ رمز ارز پشتیبانی می‌کندو این کارت در اروپا تنها از ۹ رمز ارز پشتیبانی می‌کند. پس از کوین بیس اینبار صرافی بزرگ بایننس ویزا کارت خود را به اروپا ارسال خواهد کرد.

منبع
binance

میثم مقیسه

من زندگی رو به شکل یک فرصت برای تجربه کردن فهمیدم. دونستن اینکه یک سیستم و مجموعه دقیقا چطور کار می‌کنه برام تجربه رضایت‌بخشیه؛ به ریاضی علاقه دارم و به صورت ناخودآگاه همه چیز رو با عدد بهتر می‌فهمم؛ به گردش اطلاعات اعتقاد دارم، یاد گرفتن و اشتراکش با بقیه آدم‌ها برام بهانه‌ای برای ارتباط با آدم‌هاست؛ مفهوم غیرمتمرکز بودن برام خیلی جذابه. همه این موارد رو در صنعت بلاکچین و حوزه رمزارزها پیدا کردم. تو سن ۲۵ سالگی رشته تحصیلی دانشگاهیم رو کنار گذاشتم و وارد این حوزه شدم و هنوز درگیر این حوزه هستم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا