اخبار کوتاه

تعلیق واریز و برداشت بر بستر اتریوم در صرافی بایننس

صرافی بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد کیف پول اتریوم (ERC-20) این صرافی در تاریخ ۱۲ آذر ماه به‌روز رسانی خواهد شد.


این مطلب صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است و به هیچ عنوان توصیه خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال نیست.


 

صرافی بایننس

به‌روزرسانی کیف پول ERC20 صرافی بایننس

  • جزییات: بایننس در تاریخ ۳ دسامبر (۱۲ آذر ساعت ۱۱:۳۰) کیف پول ERC20 این صرافی را به‌روزرسانی خواهد کرد. این به‌روز رسانی به مدت ۲ ساعت به طول می‌انجامد. واریز و برداشت رمز ارزها بر بستر اتریوم در این مدت به حالت تعلیق درخواهد آمد.

توکن MC در لانچ پول بایننس عرضه می‌شود

  • جزییات: کاربران بایننس می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز ارزهای BNB, BUSD, MC در استخرهای جداگانه‌ این صرافی از تاریخ ۱۲ آذر ماه به مدت ۶۰ روز، توکن MC دریافت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی بایننس از به‌روز رسانی شبکه‌های Syscoin, tezos, theta پشتیبانی می‌کند

  • جزییات: به‌روزرسانی شبکه تزوس در تاریخ ۱۲ آذر ماه انجام خواهد شد. واریز و برداشت رمز ارز XTZ از ساعت ۱۶:۵۰ به حالت تعلیق در می‌آید.
  • به‌روزرسانی شبکه تتا در تاریخ ۱۴ آذر ماه انجام خواهد شد. واریز و برداشت رمز ارز THETA از ساعت ۳:۳۰ به حالت تعلیق در می‌آید.
  • به‌روزرسانی شبکه Syscoin در تاریخ ۱۵ آذر ماه انجام خواهد شد. واریز و برداشت رمز ارز SYS از ساعت ۱۴:۲۰ به حالت تعلیق در می‌آید.

استخرهای نقدینگی MANA و GALA در سرویس Liquid Swap بایننس راه‌اندازی شده است.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ استخر SANTOS را راه‌اندازی کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن SANTOS دریافت کنند. همچنین فارم SANTOS-BNB در این صرافی غیرمتمرکز راه‌اندازی شده است.

صرافی پنکیک سواپ برنامه رای‌گیری راه‌اندازی استخر و فارم NABOX را برگزار کرده است. کاربران این صرافی می‌توانند تا جمعه ۱۲ آذر ماه ساعت ۱۳:۴۵ در این رای‌گیری شرکت کنند.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی(Spot)بازار مارجین
اوکی‌اکسچنجMCبازار ریالی
بایننسMC
ALCX
MC/BTC, MC/BUSD, MC/USDT
ALCX/BTC, ALCX/BUSD, ALCX/USDT
BEL/TRY,COCOS/BUSD,DENT/TRY,ENJ/TRY,NEO/RUB,SAND/AUD,SLP/BIDR
اوکی‌اکسWIN 
BICO
WIN/USDT
BICO/USDT
کوکوین NGL
 EPIK
UNIC
 POND
HARD
NU
NGC
MNET
XTAG
KIN
NGL/USDT
 EPIK/USDT
UNIC/USDT
 POND/USDT, POND/BTC
HARD/USDT
NU/USDT, NU/BTC
NGC/USDT
MNET/USDT
XTAG/USDT
KIN/USDT
RSR,WOO,XPR,JASMY,STX, FLOW
کوینکس  BICO
DERI
KAR
SANTOS
DOCK
RBN
CWAR
 BICO/USDT
DERI/USDT
KAR/USDT,KAR/BTC
SANTOS/USDT
DOCK/USDT,DOCK/BTC
RBN/USDT
CWAR/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا