اخبار بیت کوین

پیش‌بینی ریچارد تنگ، مدیرعامل جدید بایننس در مورد قیمت بیت کوین

در حالی که بیت‌ کوین در محدوده ‌​​۶۵,۰۰۰ دلار قرار دارد، ریچارد تنگ (Richard Teng)، مدیرعامل بایننس، ‌پیش‌بینی‌ جدیدی برای بازار ارزهای دیجیتال انجام داده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بیت کوین بسیار بالاتر از ۸۰,۰۰۰ دلار

به گزارش میهن بلاکچین، ریچارد تنگ طی ‌مصاحبه جدیدی در کانال یوتیوب بنکلس (Bankless)، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین قبل از پایان سال از ۸۰,۰۰۰ دلار عبور می‌کند.

پیش‌بینی او برای سال ‌۲۰۲۵ این است که بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال به دلیل بهبود شرایط اقتصاد کلان، سالی بهتر از ۲۰۲۴ خواهند داشت.

او همچنین می‌گوید که تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌ کوین در اوایل سال جاری و تایید این ETF‌ها برای اتریوم می‌تواند همچنان نقدینگی بیشتری را از سوی موسسات مالی سنتی به بازار ارزهای دیجیتال هدایت کند و چرخه بول مارکت را به سمت و سوی بالاتری سوق دهد:

من فکر می‌کنم سال ‌۲۰۲۵ برای صنعت کریپتو به طور کلی سالی بهتر از سال ۲۰۲۴ خواهد بود، زیرا شرایط کلی اقتصاد کلان بسیار بهتر می‌شود. احتمالا تا پایان سال جاری شاهد کاهش نرخ بهره خواهیم بود. سال آینده محیط بسیار بهتری برای اقتصاد کلان و چشم‌انداز بسیار روشن‌تری برای نرخ بهره خواهد داشت. بنابراین من فکر می‌کنم همه این موارد قیمت رمزارزها را در سال ۲۰۲۵ حتی بیشتر هم افزایش می‌دهند.

پیش‌بینی اولیه من در پایان سال ۲۰۲۳ رقم ۸۰,۰۰۰ دلار برای بیت‌ کوین بود… اما من انتظار ورود سرمایه سنگین به بازار از سوی مؤسسات پس از راه‌اندازی ETF بیت‌ کوین را نداشتم. من انتظار نداشتم که ETF به این سرعت در اوایل سال تایید شود. پیش‌بینی من برای تأیید ETF احتمالاً در اواخر سال ۲۰۲۴ و حتی در سال ۲۰۲۵ بود. به همین دلیل پیش‌بینی خود برای بیت کوین را تغییر دادم. قیمت تخمینی من برای پایان امسال (۲۰۲۴) بسیار بالاتر از ۸۰,۰۰۰ دلار است. من قصد ندارم قیمت دقیقی به شما بدهم، اما پیش‌بینی من از رقم پایه خود در اواخر سال گذشته بسیار بالاتر است و فکر می‌کنم سال آینده سال بسیار بهتری به نسبت امسال خواهد بود. این دیدگاه من است.

شما تحلیلگران زیادی را مثل استاندارد چارترد (Standard Chartered) دیده‌اید که می‌گویند ‌تا سال آینده بیت کوین باید به ۲۰۰,۰۰۰ دلار یا ۲۵۰,۰۰۰ دلار برسد. بنابراین فکر می‌کنم هنوز هم فضایی برای رشد وجود دارد، هم برای بیت‌ کوین و هم برای توکن‌هایی مانند اتر. باز هم تاکید می‌کنم که تایید ETF‌ها یعنی نقدینگی جدید و این ‌کاربران جدیدی را به ارمغان می‌آورد. ۱۵ میلیارد دلار از ابتدای سال و پس از تایید ETF بیت کوین به این صندوق‌ها ‌وارد شده است. ما همچنان شاهد تقاضای نهادی بسیار زیادی برای این صندوق‌ها خواهیم بود و این واقعا برای جامعه کریپتو بسیار مفید است.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا