اطلاعیه صرافی

ادامه موج خروج مدیران رده بالای بایننس؛ رییس شعبه بایننس بریتانیا استعفا داد

به دنبال استعفای مدیران رده بالای صرافی بایننس در ماه‌های اخیر، جاناتان فارنل (Jonathan Farnell)، رییس بایننس بریتانیا (.Binance U.K) از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به نقل از کوین دسک، بر اساس اطلاعات پروفایل لینکدین فارنل، وی در ماه سپتامبر از سمت مدیریت بایننس بریتانیا استعفا داده است. فارنل علاوه بر مدیریت بایننس بریتانیا سابقه مدیر عاملی سرویس پرداخت بیفینیتی (Bifinity) را هم در کارنامه خود دارد. گفتنی است این شرکت در ماه آگوست منحل شده است.

صرافی بایننس در بیانیه‌ای در این رابطه گفت:

ما می‌خواهیم از جاناتان برای کمک‌هایش تشکر کنیم و برای او در کار آینده‌اش بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

فارنل در ماه می سال ۲۰۲۱ به تیم بایننس ملحق شد و یک سال بعد و بر اساس توافقی که به بایننس اختیار انتخاب یک مدیرعامل از شرکت بیفینیتی را می‌داد، به سمت مدیر عاملی پلتفرم اکونکس (Eqonex) انتخاب شد. بیفینیتی آن زمان به دنبال خرید پلتفرم اکونکس بود، اما این معامله انجام نشد و این پلتفرم در ماه نوامبر ۲۰۲۲ منحل شد.

بر اساس اطلاعات نمایه لینکدین، فارنل همزمان با کار در بایننس به عنوان مدیر عامل Eqonex نیز فعالیت می‌کرد.

در ماه‌های اخیر، برخی از مدیران رده بالای بایننس از تیم این صرافی جدا شده‌اند. اوایل ماه جاری مایور کامات (Mayur Kamat)، مدیر محصول بایننس از سمت خود کناره‌گیری کرد. در ماه جولای نیز پاتریک هیلمن (Patrick Hillmann)، مدیر ارشد استراتژی، متیو پرایس (Matthew Price)، مدیر ارشد تحقیقات و استیون کریستی (Steven Christie) مسئول بخش انطباق از تیم بایننس جدا شدند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا