تحلیل قیمت ارزهای بیت کوین؛ بایننس؛ لایت کوین و ترون + نمودار

حجم کل بازار کریپتو با ریزش زیادی روبه رو بود و روند نزولی بازار که در چند روز گذشته آغاز شده؛ همچنان ادامه دارد. حجم کل بازار در حال حاضر ۲۵۳ میلیارد دلار است که در محدوده حمایت قرار گرفته و ممکن است با شکسته شدن این مقدار رو به پایین؛ کل بازار ریزش بیشتری داشته باشد.

خط حمایت برای بیت کوین نیز در محدوده ۱۰۰۰۰ دلاری شکست و در حال حاضر زیر این قیمت و با ارزش ۹۳۰۰ دلار معامله می شود.

توکن بایننس با نام BNB نیز با ریزش ۱۰ درصدی؛ به محدوده حمایت ۲۵ دلاری رسیده است. لایت کوین که در هفته گذشته به دلیل انتشار خبر نصف شدن پاداش شبکه؛ پامپ قیمتی را شاهد بود و از مرز ۹۰ دلار رو به پایین عبور کرد و در حال حاضر ۷۹ دلار است. بیت کوین کش هم محدوده نتوانست در محدوده ۳۰۰ دلار دوام داشته باشد و تا قیمت ۲۹۱ دلار سقوط کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

دیروز؛ روز بهتری برای بیت کوین کش بود و یک اصلاح قیمتی رو به بالا تا ۳۰۰ دلار داشت. این روند تا محدوده مقاومت ۳۲۰ دلار ادامه داشت و بعد از این قیمت نتوانست به مسیر صعودی ادامه دهد و با برخورد به محدوده مقاومت ۳۲۰ دلار؛ ریزش داشت و این بار تا ۲۹۰ دلار کاهش یافته است.

لایت کوین ؛ BNB و ترون

قیمت ۲۸ دلار برای توکن BNB محدوده حساسی بود و بعد از تلاش ماندن بالای این قیمت؛ امروز تسلیم شد و در زمان انتشار این خبر با قیمت ۲۴.۹ دلار معامله می شود. با عبور از نقاط حمایت ۲۶ و ۲۵ دلار؛ نقطه حساس بعدی برای این کوین ۲۴ دلار است.

لایت کوین نیز نتوانست بالای محدوده ۹۰ دلار دوام آورد و امروز تا قیمت ۷۹ دلار و ۷۴ دلار سقوط داشت. البته به نظر می رسد نزول بیش از این مقدار احتمال خیلی کمی دارد و محدوده مقاومت های بعدی میتوانند ۸۰ و ۸۲ دلار باشند.

اما ارز دیجیتال ترون با اختصار TRX ریزش سنگینی در فرود کل بازار کریپتو داشت و از قیمت ۰.۰۲۵ به ۰.۰۲۴ رسید. این به معنی ریزش ۱۵ درصدی این ارز دیجیتالی است که آن را به محدوده خیلی حساس ۰.۰۲۰۰ دلار نزدیک کرده است. و اگر به این محدوده برسد؛ حتما گاو های این ارز دیجیتالی برخواهند خواست.

 


منبع newsbtc
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
جواد ایمانی

این گاوها پس کی برمیخواهند .ببین چقدرافت قیمت کرده امروز خیلی فت کرده ازخیلی هم رد ش

صابر

به اسم تحلیل گزارش منتشر میکنید ؟ واقعااا ک

رضا

یعنی چی که اگه به این محدوده سقوط کنه گاوها برخواهد خواست؟:)

ادمین سایت

زمانیکه قیمت یک کوین چندین خط حمایت خود را بشکند معمولا افرادی که تقاضای خرید در قیمت پایین را داشتند شروع به خرید می کنند و همین موضوع باعث چرخش روند بازار و حرکت صعودی یک کوین میشه
معمولا علت قله هایی که در نمودار قیمتی یک ارز دیده میشه همین موضوع است

saeed

این الان تحلیل بود ؟ این مقاله فقط قیمت های این ارزها رو در چند روز اخیر که افت بود رو اطلاع رسانی کرد و هیچ تحلیلی توش نبود من خیلی وقته کاربر سایتتون هستم و ازتون انتظار بیشتری داشتم

ادمین سایت

با سلام
ممنون از نظر شما؛ این خبر ترجمه از یک سایت خارجی بود و حتما دقت بیشتری تو این زمنیه خواهد شد.
ممنون از همراهی شما

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین