رکورد شکنی بی سابقه هش ریت بیت کوین در تاریخ ارزهای دیجیتال

هش ریت شبکه بیت کوین برای اولین بار در تاریخ این ارز دیجیتال از رکورد ۱۰۲ کوینتیلیون هش عبور کرد.

اضافه شدن یک صفر دیگر بر هش ریت بیت کوین ( ۱۰ برابر شدن هش ریت بیت کوین)

طبق اطلاعات منبع نظارتی Blockchain در تاریخ ۱۸ سپتامبر، هش ریت که تابعی از میزان ایمن بودن شبکه بیت کوین می‌باشد به رکورد ۱۰۲.۸ کوینتیلیون هش رسیده است.

این دستاورد پس از ثبت رکوردهایی جدید در سال جاری به دست آمده است. این رکوردها طی چند مرحله و با گذشت چند ماه محقق شده اند.

هش ریت به مقدار توان محاسباتی تاثیرگذار در پردازش تراکنش های بیت کوین گفته می‌شود. هرچه مقدار هش ریت بالاتر باشد، رقابت بین ماینرها برای کسب پاداش بلاک بیشتر خواهد بود.

از دسامبر ۲۰۱۸، هش ریت با رشدی ۲۳۰ درصدی از ۳۱ کوینتیلیون هش در ثانیه به تدریج افزایش یافته و به رقم فعلی رسیده است.

طرفداران بیت کوین به دنبال افزایش قیمت

علیرغم کاهش تقریبی قیمت بیت کوین، رشد کنونی هش ریت باعث به هیجان افتادن صاحب نظران شده است.

همانطور که بسیاری از افراد خاطر نشان کرده اند، روند صعودی جدید هش ریت می‌تواند نشانه ای برای افزایش قیمت آتی بیت کوین باشد. هش ریت پس از ماه ها روند نزولی، در ماه ژانویه با افزایش مواجه شد و پس از آن نیز در ماه آوریل شاهد افزایش قیمت نیز بودیم.

هودلونات از لایتنینگ تورچ در خصوص رشد فعلی هش ریت گفت این ارقام بیانگر اعتماد موجود بین ماینرها می‌باشد. وی در این خصوص پیش بینی کرد:

آخرین دوره تنظیم مجدد  باعث افزایش (قیمت) ۱۰.۳۸ درصدی شد. ما تقریبا میانه مسیر دوره تنظیم مجدد هستیم و افزایش (قیمت) ۱۱.۸۵ درصدی دیگری در پیش داریم.

سایر افراد نیز پیش بینی های خوش بینانه تر داشته اند. مکس کایزر یکی از حامیان برتری بیت کوین بر آلتکوین ها دائما بر نظر خود در خصوص افزایش شدید هش ریت و قیمت بیت کوین در آینده ای نزدیک تاکید می‌کند.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
حسن نظرلو

چه طور می توانم بیت کوین بخرم

ادمین سایت

سلام داخل ایران صرافی های زیادی هستن که دارن فعالیت میکنن، یکی از این صرافی ها نوبیتکس هست این صرافی دانش بنیان شده و در حال حاضر داره خدمات خوبی به کاربرانش ارایه میکنه البته باید در نظر داشته باشین که کلا نمیشه هیچ کدوم از صرافی ها رو تضمین کرد، حتی اکسچنج بایننس هم با این همه حجم معاملاتی که داره مورد حمله هکر ها بارها قرار گرفته با توجه به اینکه صرافی نوبیتکس خدمات خوبی ارائه میکنه و کمترین تفاوت قیمتی خرید و فروش رو داره میتونین برای تبدیل کردن ارزهای دیجیتالی به ریال از این اکسچنج استفاده… بیشتر بخوانید »