اخبار خارجی

🔴ترند بیت کوین در توییتر؛ ایموجی بیت کوین به توییتر اضافه شد!

توییتر امروز دست به اقدام جالبی زد که تمامی حامیان جامعه ارزهای دیجیتال را متعجب کرد. به هنگام نوشتن هشتگ بیت کوین #bitcoin در کنار آن ایموجی بیت کوین نیز ظاهر می شود. برای اینکه این ایموجی ظاهر شود تنها کافی است هشتگ bitcoin یا btc را در توییتر وارد کنید و خود ایموجی برای شما ظاهر می شود.

افراد حامی بیت کوین و ارزهای دیجیتال حال به جنبش هشتگ بیت کوین پیوسته اند و با توییت کردن #bitcoin حمایت خود را از این ارز دیجیتال نشان می دهند. در واقع مشخص نیست که چه کسی درخواست اضافه شدن ایموجی بیت کوین را داده است، اما جک دورسی بنیانگذار توییتر که بارها نشان داده است حامی بیت کوین است حال در توییتر، حمایت خود از بیت کوین را علنی کرد.

بیت کوین که بیش از یک دهه از عرضه آن می گذرد امروز توسط یکی از شبکه های اجتماعی معروف به رسمیت شناخته و به اعتبار آن افزوده شد. اگرچه این عامل نشان دهنده پذیرش و گسترش بیت کوین در میان مردم نیست، اما این جنبش بیت کوین و دنیای کریپتو را بیشتر به جهان معرفی می کند. در واقع این حرکت تنها نشان دهنده حمایت از بیت کوین نیست، بلکه بسیاری از افراد با هشتگ بیت کوین حمایت خود از دنیای ارزهای دیجیتال را اعلام کرده اند. شناخته شدن بیشتر بیت کوین موجب آشنایی بیشتر مردم با حوزه کریپتو خواهد شد و این اقدام به نفع تمامی حامیان و جامعه ارزهای دیجیتال است.

در واقع می توان گفت اکثر افراد معروف این حوزه این هشتگ را توییت کرده اند. مدیرعامل بایننس که همیشه خود را حامی سرسخت بیتکوین می داند  و طبق گفته وی هنوز بیت کوین هایی که اولین بار خریده را نفروخته است، به این جنبش پیوسته است و با توییت هشتگ بیت کوین حمایت خود از این ارز دیجیتال را نشان داده است.

 

این اتفاق می تواند موجب افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شود. البته نمی توان دلیل افزایش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال را این ایموجی دانست، اما این مورد که افرادی به حمایت از این بیت کوین و ارزهای دیجیتال برخواسته اند می تواند تاثیرگذار باشد.

اعضای جامعه در حال حاضر با نوشتن هشتک #bitcoin و توییت کردن آن سعی در ترند کردن بیت کوین در توییتر و نشان دادن حمایت خود از این ارز و جامعه کریپتو را دارند. شما هم می توانید به این جنبش بپیوندید، شاید در آینده از این روز به عنوان روز تاریخی برای بیت کوین یاد شود.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا