اخبار خارجی

سرمایه گذار بیت کوین: از یک شکاک به طرفدار دوآتیشه تبدیل شدم!

سرمایه گذار بیت کوین و مدیر مجموعه Ikigai؛ تراویس کلینگ (Travis Kling)؛ مصاحبه جالب و بحث برانگیزی با خبرگزاری CCN داشته است و گفته است بیت کوین یک پول تغییرناپذیر؛ مبتنی بر تکنولوژی DLT و یک ذخیره ارزشمند است که میتواند در سطح جهانی با بانک های بزرگ مقابله کند.

این روزها سازمان های زیادی توجه شان به بیت کوین جلب شده و علاقه به سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتالی پیدا کرده اند. همین موضوع یکی از دلایل مهمی است که بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی بیش از ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

یکی از این سرمایه گذاران تراویس کلینگ؛ مدیر موسسه مالی Ikigai است که خبرگزاری CCN با آن مصاحبه ای داشته است.

تبدیل شدن از یک شکاک به طرفدار دو آتیشه بیت کوین

در مصاحبه تراویس با CCN او اعلام کرد که در اواخر سال ۲۰۱۳ با بیت کوین آشنا شده است اما در آن زمان از سرمایه گذاری روی آن خودداری کرده است.

اما او در ادامه میگوید که بعدها و در سال ۲۰۱۷؛ زمان دوران طلایی اتریوم و بازار داغ ICO ها؛ دوباره جذب این بازار شده است. تراویس کلینگ شروع به مطالعه و تحقیق راجع به این تکنولوژی و بازار ان میکند و این بار علاقه شدیدی به ایده پشت آن پیدا میکند. طوریکه امروز موسسه مالی خود را وارد این بازار کرده است.

و حالا او اعتقاد دارد ارزهای دیجیتال و تکنولوژی زیرساخت انها؛ بزرگترین انقلابی است که بعد از ورود اینترنت به جهان به پا شده است:

ارزهای دیجیتال و تکنولوژی زیرساخت آنها؛ بزرگترین انقلابی است که بعد از اینترنت؛ جهان به خود دیده است و بزرگترین فرصت این نسل از بشریت از محسوب میشود.

بیت کوین ثابت کرده است که از طلا کمیاب تر و ارزشمند تر است

تراویس کلینگ که در مصاحبه خود نتایج بسیاری از تحقیقات خود را بینندگان به اشتراک گذاشت؛ توضیح داد که بیت کوین یه ذخیره ارزشمند غیرمتمرکز است و البته غیر قابل تغییر. او توضیح داد که این ویژگی چیزی است که نباید نایدیده گرفته شود و همین موضوع میتواند بیت کوین را یک رقیب قوی برای ایستادن جلوی بانک های مرکزی جهان کند.

او در نهایت راجع به مقایسه معروف بیت کوین و طلا؛ بیت کوین از طلا نایاب تر است و این را به همه ثابت کرده است:

بیت کوین سرسخت ترین پول تاریخ بشریت است.

 

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا