اخبار خارجی

تریدرهای معروف: احتمال کاهش قیمت بیت کوین در کوتاه مدت وجود دارد!

اگرچه طی هفته جاری قیمت بیت کوین به ۱۰,۰۰۰ دلار نزدیک شده، اما افزایش قیمت ۴۰ درصدی آن در سال ۲۰۲۰ باعث بدبین شدن معامله کنندگان درباره آینده این ارز دیجیتال شده است.

دو نفر از معامله کنندگان معروف در مصاحبه با کوین تلگراف در خصوص شرایط بازار بیان کردند که احتمال دارد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت کاهش یابد.

دی پاسکال: بیت کوین از بی ثباتی جهانی سود می‌برد

سم بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried) موسس شرکت تحقیقاتی آلامدا (Alameda) در خصوص مسیر پیش روی بیت کوین مطمئن نیست، در حالی که جو دی پاسکال (Joe DiPasquale) موسس Bitbull Capital قیمت ۶۸۰۰ دلار را قیمت هدف روند نزولی بیت کوین مشخص کرده است.

دی پاسکال در این خصوص گفت:

به نظرم در صورت ادامه ناآرامی ها نظیر شدیدتر شدن شرایط ویروس کورونا، قیمت طلا و نفت افزایش می‌یابد. در غیر این صورت، می‌توان انتظار بازگشت قیمت بیت کوین به ۶۸۰۰ دلار را داشته باشیم.

این صحبت ها هنگامی بیان شده است که بیتکوین و آلتکوین ها هفته دیگری افزایش قیمت را پشت سر گذاشته اند.

طبق گزارش کوین تلگراف، نظرات در خصوص افزایش قیمت ۳۹ درصدی بیتکوین از ابتدای سال تاکنون متفاوت است، به طوری که بعضی از افراد رویدادهای جهانی را محرک این موضوع می‌دانند و بعضی دیگر از افراد عملکرد خوب اندیکاتورهای فاندامنتال و تکنیکال بیت کوین را دلیل افزایش قیمت آن در نظر می‌گیرند.

تون ویز (Tone Vays) نیز همانند دی پاسکال تایید کرده است که ناآرامی های جهانی به معنای سرمایه گذاری کمتر در بیت کوین است.

پیش بینی قیمت ۲۷,۰۰۰ دلاری بیت کوین توسط تام لی منطقی نیست

هنگامی که از دی پاسکال و بنکمن فراید در خصوص پیش بینی قیمت خوش بینانه تام لی مبنی بر افزایش ۱۹۷ درصدی قیمت طی ۶ ماه آینده سوال پرسیده شد، هر دو با این نظر مخالف بودند.

بنکمن فراید در این خصوص گفت:

اگر شما بگویید که به طور میانگین طی ۶ ماه آینده، ۱۰ درصد افزایش قیمت را پیش بینی می‌کنم، این ادعای منطقی است، اما افزایش ۲۰۰ درصدی کاملا غیرمنطقی است.

وی افزود تام لی که به خاطر پیش بینی های خوش بینانه اش شناخته می‌شود، اندیکاتورهای تکنیکال را مد نظر قرار نداده است.

دی پاسکال در خصوص بازگشت قیمت بیتکوین به کانال ۶۰۰۰ دلار هشدار داده است.

پیتر برانت نیز بیان داشته است افراد قدرتمندی که بیت کوین را کنترل می‌کنند به رشد پایدار این ارز دیجیتال کمک خواهند کرد. کسانی که منتظر رسیدن قیمت به ۶۰۰۰ دلار هستند باید بدانند که فرصت خرید بیت کوین در کف قیمت را از دست داده اند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا