اخبار خارجی

قیمت بیت کوین به ۳۰٬۰۰۰ دلار برگشت

دیروز قیمت بیت کوین مطابق اطلاعات بیت‌استمپ تا ۲۵٬۴۰۱ دلار کاهش یافت و به نظر می‌رسید که سطح حمایتی ۲۵٬۰۰۰ دلار را هدف قرار داده باشد اما طی ساعات گذشته BTC بازیابی قیمت داشت و به بالای ۳۰٬۰۰۰ دلار بازگشت.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از newsbtc، قیمت بیت کوین در حال حاضر یک مقاومت کلیدی را شکسته است. اما باید دید آیا می‌تواند سطوح فعلی را حفظ کند. در زمان نگارش خبر قیمت بیت کوین ۳۰٬۷۳۴ دلار است و طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲.۳۱٪ رشد داشته است.

قیمت لحظه‌ای بیت کوین
قیمت لحظه‌ای بیت کوین؛ منبع: میهن بلاکچین

با رسم فیبوناچی اصلاحی از حد بالای ۳۲٬۱۳۰ دلار تا حد پایین ۲۵٬۳۳۲ مقاومت‌ها و حمایت‌های کوتاه مدت را مشاهده می‌کنیم.

قیمت بیت کوین فیبوناجی  اصلاجی
قیمت بیت کوین و فیبوناجی اصلاجی (برای بزرگنمایی کلیک کنید)؛ منبع: تریدینگ ویو

یک مقاومت کلیدی بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته، نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۷۶.۴٪ و بالاتر از خط روند نزولی بیت کوین در ۳۰۵۰۰ دلار مشاهده می‌شد. خوشبختانه بیت کوین توانست این مقاومت را بشکند. اما سطوح مقاومت کلیدی قیمت BTC در صورت ادامه حرکت صعودی و سطوح حمایت کلیدی در صورت بازگشت روند نزولی کدامند؟

سطوح کلیدی قیمت بیت کوین در کوتاه مدت

در صورت ادامه روند صعوی اولین مقاومت مهم در ۳۱٬۵۰۰ دلار است که در صورت شکسته شدن حرکت تا ۳۲٬۰۰۰ دلار دشوار نخواهد بود. اما اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰٬۰۰۰ دلاری را تبدیل به حمایت کند، امکان دارد روند نزولی را از سر بگیرد. در این صورت اولین سطح حمایتی نزدیک در ۲۸٬۸۰۰ دلار است. حمایت عمده بعدی نزدیک به ۲۷٬۶۵۰ دلار دیده می‌شود. شکست این حمایت و بسته شدن کندل روزانه پایین‌تر از آن، ممکن است با افت سریع قیمت همراه شود. حمایت اصلی بعدی می تواند ۲۶٬۲۰۰ دلار باشد و بعد از آن خرس‌ها ممکن است حمایت ۲۵٬۵۰۰ دلاری را هدف قرار دهند.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا