اخبار بیت کوین

تلاش بیت کوین برای ماندن در کانال 7 هزار دلاری ادامه دارد

امروز قیمت بیت کوین مقداری افزایش یافت و قبل از آنکه به سطح حمایتی ۷۱۰۰ دلار نزدیک شود به ۷۳۰۰ دلار رسید. این موضوع بدان معنا است که معامله کنندگان دقت زیادی به پایان این هفته معاملاتی خواهند داشت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در روز شنبه، قیمت بیت کوین از سطح مقاومتی ۷۲۰۰ دلار عبور کرد و برای دقایقی نیز از سطح ۷۲۹۳ دلار که از تاریخ ۶ آوریل وجود داشته است بیشتر شد. با افزایش قیمت بیت کوین در روز شنبه، آلتکوین ها نیز افزایش چشمگیری داشتند. قیمت اتر به ۱۸۹ دلار افزایش یافت و سپس به ۱۸۲ دلار برگشت. چین لینک (LINK) نیز تا ۳.۸۲ دلار افزایش یافت و در حال حاضر به ۳.۷۰ دلار رسیده است. تزوس (XTZ) نیز ۱۲ درصد افزایش یافت و به ۲.۳۷ دلار رسید و سپس با ۲.۲۳ دلار کاهش یافت.

ارزش کل بازار ارز دیجیتال اکنون ۲۰۸.۴ میلیارد دلار و تسلط بیت کوین ۶۳.۴ درصد است. معامله کنندگان گاوی و خوش بین اکنون بر افزایش قیمت به سطح مقاومتی ۷۲۵۸ دلار و سپس به ۸۰۰۰ دلار معطوف شده اند. سطح مهم بعدی ۷۴۰۰ دلار است و همانطور که اندیکاتور VPVR نشان می‌دهد، بالاتر از قیمت ۷۴۳۳ دلار، گپ تا ۸۵۵۰ دلار وجود دارد.

طی هفته های گذشته معامله کنندگان حاضر در توییتر، تمایل خود برای بازگشایی وضعیت های فروش استقراضی از ۸۰۰۰ الی ۸۵۰۰ دلار را بیان کرده اند.
بعضی از معامله کنندگان نظیر مایکل ون دوپوپ اذعان داشته است که نوسان قیمت هیجان انگیز آخر هفته چیزی بیشتر از یک تله گاوی نیست. ون دوپوپ خاطرنشان کرده است که قیمت بیت کوین در حال حاضر در صدد عبور از سطح قیمت ابتدای سال است.

وی هم چنین بیان کرد که این روند باعث افزایش احتمال روند صعودی قیمت به ۸۰۰۰ دلار است. ون دوپوپ به سرمایه گذاران ارز دیجیتال یادآوری کرده است که:

معامله کنندگان باید در نظر داشته باشند که نوسانات طی آخر هفته اغلب تله هستند. این نوسانات برای تصاحب نقدینگی است که سریعا تغییر جهت خواهند داد.

 

اگرچه قیمت بیت کوین توانست به بالاتر از ۷۲۰۰ دلار برسد، اما عدم عبور از سطح ۷۲۵۳ دلار می‌تواند باعث بازگشت قیمت به کمتر از ۷۰۰۰ دلار شود. در صورت بازگشت قیمت، بیت کوین دارای سطح حمایتی ۷۱۲۱ دلار و پس از آن، سطوح ۶۸۵۰ الی ۶۶۰۰ دلار و ۶۴۰۰ الی ۶۳۰۰ دلار است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا