اخبار آلتکویناخبار بیت کویناخبار عمومی

بیت کوین نجات می‌یابد اما آلتکوین‌ها به دوران اوج برنمی‌گردند!

سینگ، مدیران اجرایی یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین پردازنده‌های پرداختی ارز دیجیتال بیان کرد که وی انتظار دارد بیت کوین در سال آینده بهبود یابد اما قیمت آلتکوین ها دیگر به حالت اوایل اوج خود در سال ۲۰۱۸ برنخواهند گشت.

سونی سینگ، مدیر ارشد بازرگانی بیت پی طی مصاحبه ای بیان کرد که عقیده وی تا به حال در مورد ارز دیجیتال اینقدر صعودی و مثبت نبوده است. وی دلیل این دیدگاه مثبت را پذیرش و توسعه زیرساخت ها دانست زیرا با اینکه این بازار تقریبا ۸۰ درصد ارزش خود را از زمان اوج خود در ماه ژانویه از دست داده است اما همچنان با سرعت فزاینده ای در حال حرکت هستند.

وی خاطر نشان کرد که توسعه زیر ساخت به طور گسترده تنها معطوف به یک ارز دیجیتال یعنی بیت کوین شده است که سینگ معتقد است مواردی که در این موضوع خلل ایجاد می‌کنند، به تدریج از بین می‌روند.

وی با افزودن اینکه بازار عرضه اولیه پول (ICO) دچار مشکلات بسیاری است بیان کرد:

من معتقدم که آلتکوین ها هرگز رشد نخواهند کرد اما بیت کوین افزیش خواهد یافت. شرکت هایی مانند فیدلتی و بلک راک، محصولات آلتکوین عرضه نمی کنند بلکه محصولات بیت کوین را راهی بازار می کنند. پس بیت کوین سال آینده دوباره با افزایش روبرو خواهد شد.

به نظر وی، آلتکوین ها به عنوان یک گروه، نسبت به بیت کوین که سهم بازار آن در روزهای اخیر به بالاترین سطح خود در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است، به شدت تحت تأثیر کاهش شدید بازار قرار گرفته اند.

سینگ مطمئن نیست که بازار بیت کوین هنوز به پایین ترین سطح خود رسیده باشد. وی همچنین اشاره کرد که تمایلات معاملاتی و تجاری نشان می‌دهد که سرمایه گذاران به دنبال یک “لحظه تعیین کننده” یا “کاتالیزور” هستند که باعث افزایش بعدی بیت کوین خواهد شد.

و در آخر وی توضیح داد:

سرمایه گذاران تا حد زیادی بر اساس شایعات در مورد اینکه آیا موسسات مالی بزرگ برای محصولات این کلاس دارایی جدید و نوظهور آماده می‌شوند یا نه، دست به معامله می‌زنند. در نتیجه بعید است که قیمت بیت کوین با افزایش و رشد روبرو شود مگر اینکه این شایعات به واقعیت و اقدامات عملی تبدیل شوند مثلا شرکت گلدمن ساکس شروع به معامله ارز دیجیتال کند، بلک راک یک ETF بیت کوین عرضه کند، یا اسکوئر فرآیند پرداختی بیت کوین را آغاز کند.

سینگ معتقد است که چنین کاتالیزورهایی احتمالا در سال ۲۰۱۹ اتفاق می‌افتد.

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا