اخبار خارجی

قیمت بیت کوین به بالاترین رقم خود در ۲۰۲۱ رسید؛ ۳۵۸۰۰ دلار

قیمت بیت کوین در حال ثبت رکورد قیمتی جدیدی است. قیمت برترین ارز دیجیتال بازار با رشد ۱۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۵۰۰۰ دلار رسیده است. در حال انتشار این خبر بیتکوین با کمی نوسان در محدوده ۳۴۹۰۰ دلار معامله می شود.

پس از آنکه بیتکوین در چند روز گذشته به ۳۴۰۰۰ دلار رسید، این ارز دیجیتال اصلاح قیمت تا کمتر از ۲۸۰۰۰ دلار را تجربه کرد و از دیروز مجددا رشد قیمت داشته است. بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته به بالاترین قیمت خود یعنی ۳۵,۸۷۹ دلار در صرافی بیت استمپ رسیده است.

دامیننس یا سلطه بیت کوین در بازار ۶۸.۲ درصد و اتریوم ۱۳.۳ درصد است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با ۱۱ درصد افزایش به ۹۶۱ میلیارد دلار رسیده است و فاصه اندکی با ۱ تریلیون دلار دارد. ارزش بازار بیت کوین نیز به ۶۵۶ میلیارد دلار رسیده است که نشان می دهد بیش از نیمی از ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیت کوین اختصاص دارد.

 

با رشد بیت کوین سایر ارزهای دیجیتال نیز رشد تصاعدی را آغاز کرده اند. اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار نیز با افزایش ۱۰ درصدی به ۱۱۱۵ دلار رسیده است.

در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار، کاردانو با افزایش ۲۵ درصدی و استلار با افزایش ۳۵ درصدی بیشترین رشد قیمت را تجربه کرده اند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا