چرا بیت کوین باید در صندوق‌های سرمایه‌گذاری برجسته وجود داشته باشد؟

مدیران پنج مورد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری برجسته دارای درآمدی بیش از یک میلیارد دلار هستند و اگر در صندوق‌های خود از بیت کوین هم استفاده می‌کردند، می‌توانستند درآمد بیشتری داشته باشند. از جمله سرمایه‌گذاری‌هایی که به موفقیت این مدیران کمک کرده است، می‌توان به سهام فیسبوک و علی بابا اشاره کرد. استفاده از بیت کوین و دیگر ارز‌های دیجیتال می‌تواند به سودآوری این صندوق‌ها بیافزاید.

بر اساس عملکرد بیت کوین در ۲۰۱۹ که بهتر از عملکرد شاخص S&P بود، اگر این صندوق‌ها از ارز‌های دیجیتال هم استفاده می‌کردند، طبیعتا می‌توانستند سودآوری خود را بسیار بیشتر هم افزایش دهند.

این پنج مدیر برجسته چه کسانی بودند؟

  • کلمن چیس (Coleman Chase) که مدیریت Tiger Global را بر عهده دارد.
  • استیو کوهن (Steve Cohen)، مدیریت Poin72 Asset
  • کن گریفین (Ken Griffin)، مدیریت Citadel
  • جیم سیمونز (Jim Simmons)، مدیریت Renaissance Technology
  • کریس هوهن (Chris Hohn)، مدیریت TCI Fund

بیت کوین و عملکردی بهتر از این پنج صندوق

بیت کوین

با پایان سال ۲۰۱۹، بیت کوین عملکردی بهتر از پورتفولیو‌های این پنج صندوق سرمایه‌گذاری داشت. در حالی که صندوق سرمایه‌گذاری کلمن چیس دارای بازده ۳۳ درصد در انتهای سال بود، بیت کوین بیش از ۸۵ درصد به افرادی که در بهترین موقعیت در سال ۲۰۱۹ آن را خریده بودند سود داد. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از سلطان ارز‌های دیجیتال می‌توانست به سودآوری بیشتر صندوق‌های بالا کمک کند.

آینده‌ای درخشان برای صندوق‌های حاوی بیت کوین

در این مدتی که از سال ۲۰۲۰ گذشته است، بیت کوین عملکرد بهتری از تقریبا تمام بازده سال ۲۰۱۹ شاخص S&P داشته است. در ابتدای سال، قیمت بیت کوین حدود ۷۲۵۰ دلار بود و هم اکنون نزدیک به ۱۰۰۰۰ دلار است. اگر ارز‌های دیجیتال به رشد خارق العاده خود ادامه دهند، سود زیادی را به صندوق‌هایی که از آنها بهره گرفته‌اند، خواهند رساند.

مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری کریپتویی مانند Grayscale Bitcoin Trust، در حال جمع‌آوری سود ناشی از روند‌های بازار کریپتو هستند. Greyscale که در سال ۲۰۱۹ رکورد شکست و بیش از ۱۸۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرد، در حال ادامه دادن به روند رو به رشد خود در سال ۲۰۲۰ است. پس باید گفت که سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با بیت کوین باید بخش عظیمی از پورتفولیوی صندوق‌های سنتی را به خود اختصاص دهند.

بعد از انجام چنین بررسی‌هایی از جانب مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری سنتی، احتمالا در آینده شاهد حضور ارز‌های دیجیتال در این صندوق‌ها خواهیم بود. شاید این صندوق‌ها در سال آینده بتوانند با استفاده از بیت کوین به سودآوری بیشتری بپردازند.

لازم است صندوق‌های سرمایه‌گذاری وارد این بازار صعودی شوند

متخصصان کریپتو بر این باورند که در این شرایط که بازار ارز دیجیتال علائم صعودی زیادی را نشان داده است، سرمایه‌گذاری در کریپتو می‌تواند برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری سنتی بسیار مفید باشدو سودآوری آنها را بیشتر کند. این علاقه به بازار کریپتو را می‌توان در بازار معاملات آتی و معاملات مارجین مشاهده کرد. افزایش علاقه به معاملات بیت کوین در این بازار‌ها نشان از اعتماد سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال بزرگ است.

تشریح روند‌ها

جوزف ادواردز (Joseph Edwards) تحلیلگر سازمان Benjamin، سه دلیل را برای افزایش علاقه به بیت کوین ذکر می‌کند. افزایش نقدینگی، ساختار سرمایه‌گذاری قانون‌گذاری شده و بررسی سابقه عملکرد بزرگترین ارز دیجیتال جهان، سه دلیل ذکر شده هستند.

این روند‌ها به سرمایه‌گذاران کمک می‌کنند که دید خود را نسبت به بیت کوین تغییر دهند و آن را یک دارایی دشوار برای کسب سود تلقی نکنند. همه این موارد به پذیرش سلطان ارز‌های دیجیتال از جانب صندوق‌های سرمایه‌گذاری سنتی کمک خواهد کرد. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا پادشاه ارز‌های دیجیتال باید بخشی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری سنتی باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


54321
امتیاز 5 از 1 رای

منبع bitcoinist
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر