اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بیت کوین

جهش قیمت بیت کوین به ۴۱٬۷۰۰ دلار؛ ۱۱۵ میلیون دلار معاملات آتی لیکویید شد

ساعاتی قبل قیمت بیت کوین از محدوده ۳۹٬۰۰۰ دلار تا ۴۱٬۷۱۸ دلار رشد پیدا کرد و به سرعت این افزایش قیمت با اصلاح روبه‌رو شد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، قیمت بزرگ‌ترین رمزارز بازار پس از آنکه در این هفته تا ۳۷٬۵۰۰ دلار کاهش یافته بود، صبح چهارشنبه با یک حرکت ناگهانی تا ۴۱٬۷۱۸ دلار افزایش یافت. افزایش قیمت بیت کوین در پی باز شدن بازارهای سهام در کشورهای آسیایی با رنگ سبز در روز چهارشنبه به وقوع پیوسته است؛ در حالیکه سرمایه‌گذاران منطقه فعلا منتظر گزارش فدرال رزرو هستند. رمزارز BTC به سرعت اصلاح شد و اکنون با قیمت ۳۹٬۳۵۰ دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز با رفتار قیمتی مشابه روبه‌رو شد و تا ۲٬۷۳۵ دلار بالا رفت و اکنون درسطح ۲۶٬۲۳ دلار معامله می‌شود. در حالیکه قیمت لونا رمزارز شبکه ترا ۵.۶٪ نسبت به روز قبل کاهش یافته است، رمزارزهای GRT و WAVES بیشترین رشد قیمت را با حدود ۱۷٪ افزایش تجربه کرده‌اند.

قیمت رمزارزها

داده‌های سایت کوین‌گلس نشان می‌دهد که در ۴ ساعت گذشته ۱۱۵ میلیون دلار قراردادهای آتی در بازار رمزارزها لیکویید شده است. ۷۰٪ این قراردادها متعلق به موقعیت‌های معاملاتی فروش استقراضی (Short) بوده است و ۶۷ میلیون دلار از حجم لیکویید شدن‌ها، به قراردادهای آتی بیت کوین باز می‌گردد. همچنین در زمان نگارش این خبر، شاخص ترس و طمع روی عدد ۲۴ (ترس شدید) قرار دارد.

منبع
coindesk

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا