تحلیلگر بلومبرگ: قیمت بیت کوین باید بیشتر از قیمت کنونی آن باشد!

طبق گفته تحلیلگران بیت کوین بلومبرگ، با توجه به رشد هش ریت و آدرس‌های فعال، قیمت بیت کوین باید به ۱۵,۰۰۰ دلار نزدیک باشد.

تحلیلگران ارز دیجیتال بلومبرگ معتقد هستند قیمت بیت کوین بسیار کمتر از آن چیزی است که باید باشد.

طبق مقاله‌ای که این آژانس خبری منتشر کرده است، یکی از اندیکاتورهای درون زنجیره‌ای نشان می‌‌دهد که قیمت بیت کو‌ین باید بسیار بیشتر از قیمت کنونی باشد.

مایک مک‌گلون (Mike McGlone) تحلیلگر بلومبرگ معتقد است در حال حاضر قیمت بیت کوین به جای ۱۰,۳۰۰ دلار باید نزدیک به ۱۵,۰۰۰ دلار باشد. این اظهارنظر به دلیل افزایش اخیر هش ریت بیت کوین و دستیابی به رکورد جدید و افزایش میانگین ماهانه تعداد معامله‌کنندگان است.

وی بیان کرده است:

هش ریت بیت کوین به رشد خود ادامه می‌دهد و اخیرا به رکورد جدیدی دست یافته است. چنین افزایشی را در آدرس‌های مورداستفاده نیز شاهد هستیم. یکی از معیارهای برجسته پذیرش بیت کوین، میانگین ماهانه آدرس‌ها مورد استفاده است که در حال حاضر نزدیک به قیمت ۱۵,۰۰۰ دلار است.

قیمت بیت کوین

خوش‌بینی درباره بیت کوین علیرغم روند نزولی

حتی طی کاهش قیمت اخیر، مک‌گلون معتقد است که آینده این ارز دیجیتال در زمینه معاملات و سرمایه‌گذاری امیدوارکننده است. وی بیان کرده است به نظر می‌رسد که بیت کوین رهبر پول آینده جهان است و یکی از عوامل مهم در تغییر الگوی پول دیجیتال و ذخیره ارزش است. اگرچه وی تایید کرده است که ممکن است قیمت بیت کو‌ین کاهش یابد، اما با توجه به دو عامل فاندامنتال هش ریت و آدرس‌های فعال، بعید است که این موضوع در بلندمدت مساله مهمی محسوب شود.

علاوه بر رشد هش ریت و افزایش تعداد آدرس‌های فعال، به نظر می‌رسد احساس مثبتی پیرامون بیت کوین وجود دارد. این احساس مثبت از جانب معامله‌کنندگان، سرمایه‌گذاران، تحلیلگران و عموم افراد حاضر در عرصه ارزهای دیجیتال است. اگرچه شاید این موضوع تاثیر چشمگیری بر قیمت بیت کوین نداشته باشد، اما این نکته قابل ذکر است که بازار در شرایط خوبی برای رشد قرار دارد. اگر تحلیل بلومبرگ درست باشد شاید به زودی شاهد قیمت ۱۵,۰۰۰ دلاری بیت کوین باشیم.


منبع coininsider
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر