اخبار بیت کوین

کایکو: روزانه به تعداد بیت‌کوینرهای میلیاردر اضافه می‌‌شود

بیت کوین از ابتدای سال با افزایش قیمت قابل‌توجهی روبرو بوده و این افزایش قیمت هم عمدتاً به شروع روند صعودی بازار در سال ۲۰۲۴ نسبت داده می‌شود. این جهش قیمتی بیت کوین، روزانه تعداد قابل‌توجهی (تقریباً ۲۰۰۰) کیف‌پول‌های میلیاردی ایجاد می‌کند!

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

روزانه تقریباً ۲۰۰۰ کیف پول میلیاردی بیت کوین ایجاد می‌شود

بر اساس داده‌های شرکت تحقیقاتی کایکو، روزانه تقریباً ۲۰۰۰ کیف پول میلیاردی بیت کوین ساخته می‌شود. جالب اینجاست که طبق گفته‌ کایکو، این رقم همچنان به طور قابل‌توجهی از روند صعودی سال ۲۰۲۱ پایین‌تر است. در آن زمان، به صورت روزانه بیش از ۴۰۰۰ کیف پول بیت کوین به ارزش یک میلیون دلار می‌رسیدند. این شرکت تحقیقاتی همچنین ادعا می‌کند که در آخرین روند صعودی، روزانه بیش از ۲۰۰۰ کیف پول بیت کوین، به ارزشی برابر با ۱۰ میلیون دلار می‌رسیدند.

تغییر ارزش کیف پول‌های بیت کوین از ۱ میلیون دلار به ۱۰ میلیون دلار

کایکو اشاره می‌کند که کندی این دوره از بازار به احتمال زیاد به دلیل ورود کامل سرمایه‌های جدید بوده و با رسیدن بیت کوین به قله‌های قیمتی جدید، احتمالاً نهنگ‌های بزرگ هم همچنان از دوره قبل در حال سودآوری باشند. علاوه بر این، نهنگ‌ها دارایی‌های خودشان را به جای کیف پول‌های شخصی، نزد شرکت‌های نگهداری دارایی دیجیتال (Custodian) ذخیره می‌کنند که همین موضوع می‌تواند دلیل دیگری برای کاهش تعداد کیف پول‌های بیت کوینی با رقم‌های میلیاردی در این دوره باشد.

با این حال، با پیشرفت این روند صعودی، انتظار می‌رود تعداد این کیف پول‌‌ها هم افزایش پیدا کند و تحلیلگرانی مانند Rekt Capital پیش‌بینی می‌کنند که اوج این بازار صعودی در ماه سپتامبر یا اکتبر سال آینده باشد؛ عواملی مانند تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر اتریوم (Spot Ethereum ETFs) رالی‌های بیشتری برای بیت کوین و آلت کوین‌ها به راه خواهد انداخت.

تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم هم که به معنای ورود سرمایه بیشتر به فضای کریپتو بوده و این احتمال نیز وجود دارد که تعداد بیشتری از توکن‌ها در این دوره ETF خود را داشته باشند.

انتظار می‌رود تا به لطف سطح پذیرش ارزهای دیجیتال در جامعه، در دوره صعودی پیش‌رو در مقایسه با دوره‌های صعودی قبلی، تعداد بیشتری کریپتو-میلیاردر ایجاد شود؛ همین موضوع می‌تواند منجر به افزایش تعداد میم کوین‌های ساخته‌شده شده و سرمایه‌گذاران رمزارزها هم از معامله‌ این کوین‌ها سود سرشاری به دست بیاورند.

منبع
Bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا