اخبار خارجی

تیم دراپر: بیت کوین به سلطه دیکتاتورها در اقتصاد پایان می دهد!

تیم دراپر سرمایه گذار میلیاردر بیان کرده است که انتظار دارد بیت کوین به همراه سایر فناوری ها، نحوه اداره و مدیریت دولت ها را تغییر دهند.

وی طی پستی که در تاریخ ۱۰ اکتبر منتشر کرد بیت کوین را “ارز استارت آپ” خواند و از ماهیت غیرمتمرکز و بین المللی آن تمجید کرد و گفت معتقد است که بیت کوین باعث متحد شدن جهان خواهد شد. دراپر گفت:

با وجود بیت کوین و غیرمتمرکزسازی که همراه بیت کوین وجود دارد، مرزهای جغرافیایی دیگر اهمیتی ندارند. دیگر برای رشد اقتصاد جهانی تحت اختیار دیکتاتورها نیستیم. در بلندمدت معتقدم در خصوص تجارت و اقتصاد بیش از هر زمان دیگری به صورت یک جهان متحد هستیم.

 بیت کوین به قوم گرایی پایان خواهد داد

دراپر هم چنین کسانی که از بیت کوین چشم پوشی کرده اند را به قوم گرایی متهم می‌کند و عقیده خود مبنی بر “قوم گرایی در حال از بین رفتن است” را تکرار می‌کند. وی هم چنین تلاش های انجام شده برای حفظ قدرت را با غرش های سلطان جنگل در حال مرگ مقایسه می‌کند. وی گفت:

قوم گرایی در حال از بین رفتن است. همانند غرش های سلطان جنگل در حال مرگ، خبرهایی در این خصوص می‌شنویم که رهبران سیاسی سعی در حفظ همان قدرتی دارند که در زمان قوم گرایی وجود داشت.

دراپر هم چنین ایده سیاست بیمه سلامت جهانی که بسیار موثرتر و کارآمدتر از سیاست های فعلی است را اینگونه شرح می‌دهد:

جایی که برترین ها به صورت بیت کوین می‌باشند و دریافت ها به صورت نامه ای همراه با قراردادهای هوشمند است توسط هوش مصنوعی نظارت می‌شود.

وی هم چنین چشم انداز خود از مستمری را توضیح داد که به تصمیم رهبران سیاسی وابسته نیست بلکه “صرفا شکلی از قرارداد هوشمند ثابت است. دراپر در خاتمه خاطرنشان کرد:

بیت کوین با خود فناوری های اساسی و بنیادی به همراه آورده است که می‌توانند انتقال جهان ما از شکل قوم گرایی به جهانی متحد را تسریع ببخشد.

طبق گزارش کوین تلگراف در تاریخ ۳۰ سپتامبر، مارک کیوبان سرمایه گذار میلیاردر از طرف دیگر گفته است اگر به جای بیت کوین، موز در اختیار داشته باشد خوشحالتر خواهد بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا