اخبار خارجی

بیتفینکس ۸۷ جفت‌ ارز معاملاتی را به هدف بهبود تجربه ترید حذف می‌کند!

بیتفینکس اعلام کرده است که ۸۷ جفت ارز معاملاتی را به طور کامل از پلتفرم خود حذف خواهد کرد. این تغییرات در تاریخ ۲۶ مارس انجام خواهد شد.
عملکرد صرافی های بزرگ اغلب با جفت ارزهای معاملاتی بدون نقدینگی که بلااستفاده هستند کاهش می‌یابد. به ندرت پیش می‌آید که خبری در خصوص این موضوع بشنوید که صرافی ها به حذف این جفت ارزها اقدام کنند. هرچند بیتفینکس به تازگی اعلام کرده است که ۸۷ جفت ارز معاملاتی را از پلتفرم خود حذف خواهد کرد.

حذف ۸۷ جفت ارز معاملاتی از بیتفینکس

صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس در بیانیه اخیر، برنامه های خود مبنی بر حذف ۸۷ جفت ارز معاملاتی را مشخص کرد. این اقدام به دلیل “بهینه سازی تجربه معاملاتی” انجام خواهد شد.
بعضی از جفت ارزهای معاملاتی شامل اسامی شناخته شده ای در صنعت ارز دیجیتال هستند. برای مثال Bancor (BNT), Request (REQ), Polymath (POY), Storj (STJ), QASH (QSH), Zilliqa (ZIL), SpankChain (SPK), UTRUST (UTK جفت ارز معاملاتی خود با بیت کوین را به طور کل در بیتفینکس از دست خواهند داد.
بسیاری از جفت ارزهای دیگر با اتر نظیر MANA و QTM نیز حذف خواهند شد.
اگر از سال ۲۰۱۷ در عرصه ارزهای دیجیتال حضور داشته باشید، بعضی از این پروژه ها را به یاد می‌آورید. بسیاری از این پروژه ها برای افزایش حجم معاملات استفاده شده اند، اما به نظر می‌رسد علاقه به این جفت ارزها کاملا از بین رفته است. بسیاری از افراد این اقدام را نوعی “پاکسازی” می‌دانند که لازم بوده است.
فهرست کامل این جفت ارزها که به زودی حذف خواهند شد، در بیانیه رسمی بیتفینکس موجود است.

کاهش حجم معاملات بعضی از آلتکوین ها

اگرچه در ابتدای سال اشتیاق زیادی به ارزهای دیجیتال وجود داشت، اما ریزش بازار جهانی تاثیر شدیدی بر حجم معاملات تمام ارزهای دیجیتال داشته است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا بیتفینکس مدت ها در حال برنامه ریزی حذف این جفت ارزها بوده است یا یک تصمیم جدید بوده است.
هرچند با اقدام اخیر، بیتفینکس باز هم یکی از صرافی های برتر معامله کنندگان بیت کوین باقی می‌ماند. در واقع، بیتفینکس همراه با بیتمکس در خصوص معاملات مارجین معمولا احساس بازار را هدایت می‌کنند. دسامبر سال گذشته، بیتفینکس یکی از اولین صرافی هایی بود که از شبکه لایتنینگ برای واریز و برداشت آنی بیت کوین استفاده کرد.
هرچند بیتفینکس در سال گذشته مورد بررسی های دقیقی به ویژه در خصوص همکاری نزدیک خود با تتر (USDT) قرار گرفته است. شکایت ۱.۴ تریلیون دلاری هم چنان در دادگاه وجود دارد که طی آن، این صرافی و استیبل کوین خود در معرض اتهام قرار گرفته اند که مسئول “بزرگترین حباب تاریخ” بوده اند.

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا