اطلاعیه صرافی

معرفی ویژگی‌های جدید صرافی بیت پین؛ با وثیقه‌گذاری رمزارز خود تا ۴۰ میلیون وام دریافت کنید

صرافی بیت پین یکی از صرافی‌های ایرانی است که توانست از فرصت بازار خرسی سال ۲۰۲۲ برای بهبود زیر ساخت‌ها و تبدیل شدن به یک پلتفرم تبادل مطرح و محبوب استفاده کند. این صرافی در بهار امسال با رونمایی از هویت بصری جدید خود و همچنین اضافه کردن ویژگی‌های کاربردی جدیدی مانند «کارنامه» و «زنگوله» نشان داد که روند تحقیق و توسعه در این صرافی با جدیت ادامه دارد و بیت پین آماده می‌شود تا با فرا رسیدن بول‌ران بعدی موجی از کاربران جدید را به پلتفرم خود جذب کند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

در این مطلب قصد داریم به گوشه کنار این پلتفرم محبوب سری بزنیم و ببینیم چه ویژگی‌هایی بیت پین را برای عموم کاربران جذاب کرده است؟

کارنامه

کارنامه که بعد از ریبرندینگ بیت پین در بهار به این پلتفرم اضافه شد، ابزار بسیار مفیدی برای تحلیل پورتفولیو است. شما با استفاده از کارنامه می‌توانید روند تغییرات دارایی خود را به شکلی واضح و جذاب مشاهده کنید. کارنامه با تهیه گزارش از میزان دارایی شما در روزهای مختلف به تفکیک کوین و میزان ارزش دارایی، نمودارهایی ایجاد می‌کند که می‌توانید با آن تغییرات دارایی خود و عملکردتان در بازار کریپتو را تحلیل کنید.

شما با کارنامه می‌توانید برای هر کوینی که انتخاب کرده‌اید، سابقه معاملات را به تفکیک حجم معاملات از نظر خرید و فروش، میزان سود یا ضرر و قیمت خرید و فروش مشاهده کنید. مثلا اگر می‌خواهید از استراتژی DCA برای خرید بیت کوین استفاده کنید دیگر نیاز به تهیه فایل اکسل ندارید و با استفاده از ابزار کارنامه بیت‌پین می‌توانید به راحتی ببینید در هر تاریخ چه مقدار بیت کوین را در چه قیمتی خریده‌اید، میانگین قیمت خرید شما چقدر است و چقدر سود یا ضرر کرده‌اید.

زنگوله

افرادی که تریدر هستند می‌دانند خیره شدن دائم به چارت‌ها بسیار فرساینده و حوصله‌سربر است و اگر برای ورود به یک پوزیشن منتظر سطح قیمت خاصی هستید آلرت‌ها به شما کمک مهمی می‌کنند. با این حال برای دسترسی نامحدود به آلرت‌های پلتفرم‌هایی مانند تریدینگ ویو باید سابسکریپشن داشته باشید و به صورت ماهانه هزینه چشمگیری پرداخت کنید.

زنگوله ویژگی مهم دیگری است که در بهار به بیت پین آمد. این ویژگی دقیقا همین مشکل آلرت را برای تریدرهای ایرانی حل می‌کند. معامله گران ایرانی با استفاده از این ویژگی بیت پین می‌توانند هشدارهای قیمتی مورد نظر خود را بدون محدودیت تنظیم کنند.

شما با استفاده از زنگوله بیت پین می‌توانید قیمت مورد نظر خود برای یک کوین را تعیین کنید و در صورتی که قیمت بازار به قیمت مورد نظر شما رسید، از طریق زنگوله بیت‌پین از این اتفاق آگاه شوید. این ویژگی در صرفه جویی زمان شما بسیار موثر است و باعث می‌شود از چک کردن مداوم قیمت‌ها بی‌نیاز شوید.

زنگوله بیت پین
زنگوله بیت پین

شبکه‌های متعدد برای واریز و برداشت

کاربران فضای کریپتو با مشکل تعامل‌ناپذیری بلاکچین‌های مختلف به خوبی آشنا هستند. مخصوصا کاربران ایرانی که هزینه تراکنش‌ها به پول بومی آن‌ها مبلغ چشمگیری می‌شود. ما وقتی رمزارزی را در بلاکچین غیر بومی آن داریم ترجیح می‌دهیم بتوانیم بدون تغییر شبکه آن را جابجا کنیم.

به نظر می‌رسد که بیت پین این دغدغه مهم کاربران فضای کریپتو، مخصوصا کاربران ایرانی را به خوبی درک کرده است. اگر شبکه‌های تحت پوشش بیت پین را بررسی کنیم می‌بینیم که بیش از ۴۰ شبكه واریز و برداشت مورد پشتیبانی بیت پین هستند. این موضوع باعث می‌شود دست شما در واریز و برداشت رمزارزهای مختلف باز باشد و دردسر کمتری تجربه کنید.

تنوع بالای کوین‌ها

وقتی می‌خواهیم شانس خود را با خرید و فروش یک رمزارز جدید امتحان کنیم ترجیح می‌دهیم آن رمزارز در صرافی‌ که به استفاده از آن عادت کرده‌ایم در دسترس باشد. رمزارزهای لیست شده در صرافی بیت پین در مقایسه با صرافی‌های ایرانی تنوع خوبی دارند. به این ترتیب شما می‌توانید در محیطی امن، به تعداد زیادی کوین دسترسی داشته باشد و هر معامله‌ای که می‌خواهید انجام دهید. در حال حاضر حدود ۲۰۰ رمزارز مختلف در بیت پین لیست شده‌اند.

خرید آسان

خرید آسان بیت پین ویژگی مهمی است. این ویژگی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به ساده‌ترین روش، خرید و فروش خود را انجام دهند و حوصله درگیر شدن با سفارش‌گذاری در پلتفرم معاملات را ندارند. کریپتو برای همه است و بیت‌پین در بخش خرید آسان یک تجربه کاربری ساده و بی‌دردسر ارائه می‌دهد.

خرید آسان بیت پین
خرید آسان بیت پین

آکادمی بیت‌پین

اگر می‌خواهید در فضای آشفته کریپتو موفق باشید باید به دانش مسلح شوید. اما متاسفانه محتوای آموزشی خوب در مورد کریپتو به زبان فارسی چندان زیاد نیست. اتفاق خوشحال کننده‌ای است که آکادمی بیت پین تلاش می‌کند برای مخاطب فارسی زبان مطالب آموزشی رایگان تهیه کند. آکادمی بیت پین هم پس از ری‌برندینگ این صرافی در بهار امسال رنگ و بوی تازه‌ای گرفته و علاوه بر تغییرات ظاهری،‌ مطالب بیشتر و بهتری تولید می‌کند.

ریفرال

اگر شما را به تریدر بودن می‌شناسند می‌توانید از این موضوع کسب درآمد کنید! امروزه اکثر اکسچنج‌ها سیستم ریفرال دارند. شما می‌توانند با دعوت سایرین، تا ۳۰٪ درآمد بیت‌پین از معاملات کاربر دعوت شده را دریافت کنید و به این صورت درآمد غیرفعال (Passive Income) داشته باشند.

طرح ریفرال بیت پین
طرح ریفرال بیت پین

بیت‌پین لند

ما دوستدران فضای کریپتو افرادی بازی‌گوش هستیم! بیت‌پین این موضوع را می‌داند و در «بیت پین لند» تسک‌های مختلف را با بازی ترکیب کرده است. این بخش صرافی بیت پین دارای ماموریت‌های روزانه‌ یا مدت‌دار است و کاربر با انجام آن‌ها می‌تواند پاداش دریافت کند. این بخش بیت‌پین هم پس از ری‌برندینگ تغییرات زیادی داشته است و نسبت به قبل جذابتر شده است.

انتقال داخلی

اگر می‌خواهید رمزارزی را برای یکی از دوستانتان بفرستید و هر دو در بیت پین حساب دارید می‌توانید از ویژگی انتقال داخلی بیت پین استفاده کنید و کارمزد ندهید! با انتقال داخلی، هزینه تراکنش روی بلاکچین حذف می‌شود و شما می‌توانید بدون پرداخت کارمزد و در کم‌تر از ۳۰ ثانیه رمزارز خود را به حساب یک کاربر دیگر بیت پین انتقال دهد. برای انتقال داخلی تنها کافیست شماره موبایل یا ایمیل حساب بیت‌پین مقصد را داشته باشید.

انتقال داخلی در بیت پین
انتقال داخلی در بیت پین

مدیریت آدرس‌ها

آدرس‌ها کیف پول‌های کریپتو بلند و گیج‌کننده‌اند! سیستم مدیریت آدرس‌های بیت پین به شما کمک می‌کند آدرس تمام کیف پول‌ها برای انتقال ارز را با نام مورد نظر خود ذخیره کنید. به این ترتیب برای استفاده مجدد از آن‌ها دیگر نیاز به وارد کردن آدرس نیست و تنها کافیست نام آدرس مورد نظر را از لیست آدرس‌های ذخیره شده انتخاب کنید و انتقال خود را انجام دهید.

دو حالته بودن پلتفرم

بیت‌پین در هر دو نسخه وب و موبایل،‌ دو حالت حرفه‌ای و کلاسیک دارد و کاربر بر اساس سلیقه خود می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. اگر به نسخه کلاسیک بیت پین عادت کرده‌اید مجبور نیستید به نسخه جدید سوییچ کنید!

هیت مپ یا نقشه بازار

روز جدید آغاز شده است و می‌خواهید ببینید در بازار کریپتو چه خبر است. نقشه لایو بیت پین از بازار کریپتو کار شما را راحت می‌کند. با یک نگاه به این نقشه می‌توانید از وضعیت کلی بازار مطلع شوید. اگر در این نقشه سبز تیره یا قرمز تیره دیدید سریع روی آن بروید تا ببینید کدام رمزارز مطرح عملکرد قیمتی عجیبی داشته است.

هیت مپ قابل تعامل بیت پین
هیت مپ قابل تعامل بیت پین

وام کریپتویی با همکاری ونسی

جدیدترین ویژگی اضافه شده به بیت‌پین، ویژگی دریافت وام آنی است. قابلیت وام‌دهی اولین بار است که در ایران توسط یک صرافی ارائه می‌شود. اگر هولدر یک رمزارز خاص مثلا بیت کوین یا اتر هستید، در صورت نیاز به پول مجبور نیستید رمزارز خود را بفروشید و با وثیقه گذاشتن آن در بیت‌پین می‌تواند تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام دریافت کنید. وام‌های بیت پین آنی و بدون نیاز به ضامن ارائه می‌شود و مدت بازپرداخت آن سه ماهه، شش ماهه یا نه ماهه است. رمزارزی که به عنوان وثیقه در بیت‌پین گذاشته‌اید تا زمان تسویه قسط‌های وام در کیف پول شما قفل می‌شود که البته برای هولدرهای بلندمدت مساله مهمی نیست.

وام آنی بیت لون
وام آنی بیت پین؛ «بیت لون»

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا