اخبار عمومیاخبار بیت کوین

کوین دسک: بلک راک بزرگترین صندوق جهان با ۹ تریلیون دارایی، درصدد راه‌اندازی ETF بیت کوین است

کوین دسک به نقل از یک منبع آگاه گزارشی منتشر کرده است که ادعا دارد شرکت بلک راک (BlackRock)، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان در آستانه ثبت درخواست برای راه‌اندازی صندوق قابل معامله بورسی (ETF) بیت کوین است. هنوز مشخص نیست ETF بلک راک به صورت آتی یا اسپات خواهد بود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش کوین دسک، ظاهرا بلک راک به دنبال آن است تا از سرویس حضانتی صرافی کوین بیس و داده‌های بازار اسپات این صرافی برای قیمت‌گذاری ETF بیت کوین خود استفاده کند. صرافی کوین بیس هنوز در رابطه با این خبر اظهار نظر نکرده است.

شرکت بلک راک از سال گذشته با هدف ارائه ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذاران سازمانی شروع به همکاری با کوین بیس کرد.

تا به امروز کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا که بر صندوق‌های قابل معامله بورسی نظارت دارد، با تمام درخواست‌های راه‌اندازی ETF اسپات بیت کوین مخالفت کرده و تنها با راه‌اندازی چند صندوق ETF آتی موافقت کرده است.

علاوه بر این، نشریه بیت کوین کالچر (Bitcoin Culture) به تازگی گزارشی مبنی بر خریده شدن سهام شرکت مایکرواستراتژی توسط بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، این بانک‌ها و شرکت‌ها با خرید سهام MSTR، به دنبال سرمایه‌گذاری در بیت کوین هستند.

بیت کوین کالچر مدعی است بلک راک، فیدیلیتی و بنک آو آمریکا از جمله شرکت‌ها و بانک‌های بزرگی هستند که سهام مایکرواستراتژی را به منظور سرمایه‌گذاری غیرمستقیم در بیت کوین خریداری کرده‌اند.

بلک راک etf مایکرواستراتژی
منبع: توییتر

در زمان نگارش این خبر، صحت این گزارش از کوین دسک تایید یا رد نشده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا