ایردراپ

جزییات فاز دوم ایردراپ Blast؛ ۱۰ میلیارد توکن اختصاص داده شد

بلست (Blast)، شبکه لایه ۲ اتریوم که توسط بنیان‌گذار بازار NFT بلر (Blur) ایجاد شده است، جزییات پاداش فاز ۲ ایردراپ خود را برای کاربران اعلام کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

این پروژه در یک پست وبلاگی اعلام کرد مرحله دوم پاداش کاربران، مشابه دور اول، بین Blast Points و Blast Gold تقسیم می‌شود و ۱۰ میلیارد توکن برای این منظور تخصیص می‌یابد. هفته گذشته ۱۷ میلیارد توکن برای پاداش‌های مرحله اول ایردراپ Blast توزیع شد.

پاداش‌های فاز ۲ ایردراپ بلست

نیمی از پاداش‌های مرحله دوم یا ۵ میلیارد توکن بلست برای Blast Points در نظر گرفته می‌شود. به گفته این پروژه، کاربران می‌توانند این امتیازها را بر اساس موجودی ETH، WETH، USDB و BLAST خود بدست آورند.

بلست در این پست بیان کرد:

هدف اصلی فاز ۲ حمایت از توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) موبایل و تشویق کاربران به این برنامه‌ها از طریق برنامه بلست است.

این پروژه گفت که نیمی دیگر از پاداش‌ها به Blast Gold اختصاص خواهد یافت. برنامه‌های غیرمتمرکز بر اساس عملکرد خود در شبکه اصلی بلست و مسابقات آینده، Gold دریافت خواهند کرد.

ایردراپ فاز ۲ قرار است ۱۲ ماه طول بکشد، زیرا هدف اصلی فاز ۲ حمایت از توسعه کامل زنجیره است و ساخت زیرساخت‌های اولیه و پشتیبانی از برنامه‌های ساخته شده بر بستر آن زمان می‌برد.

بلست که توسط تیشون ریکوئره (Tieshun Roquerre)، بنیان‌گذار بلر (Blur) توسعه داده شد، در نوامبر ۲۰۲۳ با حالت دسترسی زودهنگام راه‌اندازی شد. بر اساس داده‌های دیفای لاما (DefiLlama)، ارزش کل قفل شده (TVL) در بلست در زمان انتشار به ۱.۳۶ میلیارد دلار می‌رسد.

منبع
دبلاک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا