اخبار خارجی

بلومبرگ: بیت کوین در مسیر عبور از سطح مقاومتی بالاتر ۱۳,۰۰۰ دلار است

طبق گزارش بلومبرگ، باریک ترین باند بولینگر بیان می‌کند که بیت کوین در مسیر نوسان قیمت مهمی است.

باند بولینگر بیت کوین
باند های بولینگر بیت کوین

تا زمانی که قیمت بیت کوین بالاتر از سطح مقاومتی مهم باشد، بلومبرگ درباره بیت کو‌ین هم چنان خوش بین است.

گزارش اخیر مایک مک گلون (Mike McGlone) تحلیلگر بلومبرگ اذعان داشته است که بیت کو‌ین در مسیر بدون نوسان قرار دارد. وی پیش بینی کرده است که به دلیل کاهش نوسان، باندهای بولینگر قیمت بیت کوین در کمترین نقطه خود قرار دارند.

محدوده قیمت بسیار مهم ۶۵۰۰ الی ۱۳,۰۰۰ دلار

به نظر مک گلون، بیت کو‌ین در مسیر عبور از سطح مقاومتی بالاتر ۱۳,۰۰۰ دلار است. هم چنین وی گفته است کاهش قیمت به کمتر از ۶۵۰۰ دلار بسیار مهم است. وی بیان کرد:

نمودارهای ما میانگین متحرک ۲۶۰ روزه صعودی و باندهایی را نشان می‌دهد که بالاترین نقطه ۲۰۱۹ و کمترین سطح ۲۰۲۰ است. بدین ترتیب، هنگامی که بیت کوین از محدوده کنونی خارج شود، قیمت ۱۳,۰۰۰ دلار یک سطح مقاومتی اولیه خوب است. رسیدن به کمتر از ۶۵۰۰ دلار می‌تواند روند صعودی را به خطر بیاندازد.

نزدیک تر شدن به طلا

مک گلون اذعان داشت که نوسان مشابه بیت کو‌ین با طلا در کمترین حد خود از زمان روند صعودی ۲۰۱۷ و بسیار کمتر از میانگین قرار دارد. وی گفت:

نوسان ۲۶۰ روزه قیمت بیت کوین تقریبا ۴.۴ برابر معیارهای طلا بوده و از آوریل سال ۲۰۱۷ این مقدار بی سابقه است. میانگین این عدد، ۶.۴ برابر و اوج آن ۱۲.۲ برابر در سال ۲۰۱۱ است.

اخیرا بلومبرگ پیش بینی کرده است کن بیت کو‌ین می‌تواند رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار خود را به دست آورد و حتی به ۲۸,۰۰۰ دلار نیز برسد.

دیروز حجم زیادی از آپشن های بیت کوین منقضی شدند. تصور می شد تاثیر زیادی بر روی قیمت این ارز بگذارد، اما این امر تاثیر چندانی بر روی قیمت این ارز دیجیتال برتر نداشت و بیت کوین آخر هفته آرامی را سپری کرد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا