بایننس IEO مرتبط با دیفای ارائه می کند؛ قیمت BNB به ۲۰ دلار رسید

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس گفته است که این صرافی یک IEO مرتبط با دیفای عرضه خواهد کرد. قیمت بیت کوین بالاتر از ۹۵۰۰ دلار باقی می‌ماند، در حالی که اتر به ۳۰۰ دلار می‌رسد.

بیت کوین جایگاه خود در بالاتر از ۹۵۰۰ دلار را حفظ می‌کند، در حالی که بعضی از آلتکوین‌ها شاهد افزایش قیمت چشمگیری هستند. شایعات از جانب ژائو درباره محصول دیفای آتی باعث افزایش قیمت BNB شده است.

در حال حاضر، شاخص‌های بازار بورس آمریکا اندکی کاهش یافته اند، اما قیمت طلا به بیش از ۱۹۰۰ دلار در هر اونس رسیده است.

روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال

پس از کاهش ناگهانی بیش از ۴ میلیارد دلاری ارزش کل بازار ارز دیجیتال در روز گذشته، شرایط امروز به گونه دیگری رقم خورده است. سطح حمایتی ۹۵۰۰ دلار بیت کوین حفظ شده است. گاوها کنترل را به دست گرفته‌اند و در صرافی بیت استمپ قیمت بیت کوین را در چندین مقطع به ۹۶۵۰ دلار رسانده‌اند. اما قیمت بیت کوین در ادامه به سطح ۹۶۰۰ دلار اصلاح شد.

بایننس-قیمت بیت کوین

اتریوم به عملکرد چشمگیر خود ادامه داد. قیمت اتریوم با ۴.۵ درصد افزایش به ۲۸۴ دلار رسید. کاردانو و لایت کوین نیز به ترتیب ۵.۷ و ۶ درصد افزایش قیمت داشته‌اند.

هرچند بیشترین افزایش قیمت طی ۲۴ ساعت گذشته در بین ۲۰ کوین برتر متعلق به بایننس کوین (BNB) بوده است. کوین بررگترین صرافی ارز دیجیتال با بیش از ۷ درصد افزایش قیمت به ۲۰ دلار رسیده است.

افزایش قیمت اخیر BNB می‌تواند به دلیل شایعاتی باشد که از جانب چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس شروع شده است. ژائو در توییت اخیر خود به این موضوع اشاره کرده است که بایننس یک IEO برای پروژه مرتبط با دیفای عرضه خواهد کرد.

پس از اعلام خبر همکاری سوایپ (Swipe) و Travala.com برای پذیرش ارز دیجیتال این سایت به عنوان روش پرداختی در بیش از دو میلیون هتل، قیمت SXP بیش از ۳۵ درصد افزایش یافت. نکته جالب این است که چند هفته قبل، SXP در بین ۱۰۰ کوین برتر از لحاظ ارزش بازار قرار نداشت.

یکی دیگر از بیشترین افزایش قیمت ها متعلق به Ampleforth با ۲۱ درصد رشد بوده است. این موضوع پس از آن رخ داد که صرافی اوراق مشتقه FTX مسائل خود با قراردادهای دائمی AMPL را برطرف کرد.

در این بین، Aave و Verge به ترتیب ۱۴.۵ و ۸ درصد افزایش قیمت داشته اند، در حالی که Quant و Band Protocol به ترتیب شاهد کاهش قیمت ۹.۲۹ و ۶.۷ درصدی بودند.

قیمت طلا بالاتر از سطح ۱۹۰۰ دلار، بازار بورس بار دیگر در روند صعودی

بازار فلزات گرانبها اخیرا روند صعودی داشته است. در روز معاملاتی گذشته، قیمت طلا به روند صعودی خود ادامه داد و از سطح ۱۹۰۰ دلار در هر اونس فراتر رفت. بدین ترتیب، قیمت شمش طلا به رکورد تاریخی ثبت شده در سال ۲۰۱۱ یعنی ۱۹۲۰ دلار نزدیک شده است.

قیمت طلا

اگرچه قیمت طلا توجهات را به خود جلب کرده است، اما نقره عملکرد بهتری داشته است.  نقره در هفته اخیر به بالاترین سطح قیمت طی ۷ سال گذشته رسیده است زیرا کاهش ارزش دلار و نرخ بهره، سرمایه گذاران را به سمت جستجوی دارایی امن کشانده است. قیمت نقره طی این هفته با ۱۸ درصد افزایش به ۲۳.۲۴ دلار در هر اونس رسیده است.

شرایط برای شاخص‌های بازار بورس آمریکا متفاوت بوده است. سه بازار برتر بورس که شامل S&P 500، نزدک و داو جونز می‌شوند طی روز گذشته تقریبا یک درصد کاهش داشته‌اند.


منبع cryptopotato
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر