اخبار خارجی

با استفاده از توکن بت (BAT) محصولات اپل، آمازون و نتفلیکس بخرید!

اوایل روز گذشته، بریو همکاری خود با TAP Network را اعلام کرد. طی این همکاری، کاربران خواهند توانست از توکن های BAT خود برای دریافت “پاداش های واقعی” ارائه شده توسط ۲۵۰,۰۰۰ برند این شبکه استفاده کنند.

دسترسی به پاداش ها محدود به کاربران آمریکایی است

در این بیانیه اعلام شده است که کاربران بریو در آمریکا خواهند توانست از توکن های BAT خود برای خرید گیفت کارت های صدها برند برتر استفاده کنند. این برندها شامل اوبر، استارباکس، اکس باکس، پلی استیشن، شبکه هولو (Hulu)، شبکه HBO، آمازون، اپل، تارگت و والمارت می‌باشد.

کاترین کور (Catherine Corre) رییس روابط عمومی بریو در خصوص اینکه این ویژگی جدید فقط برای کاربران آمریکایی در دسترس خواهد بود یا خیر گفت:

برای شروع، شبکه ارائه دهندگان در آمریکا بسیار قویتر است. بنابراین این موضوع درباره در دسترس بودن است. هیچ محدودیت قانونی در خصوص ارائه این ویژگی به کاربران خارج از آمریکا وجود ندارد، اما اگر کاربردی در آمریکا نباشد، گزینه های کمتری برای گیفت کارت ها خواهد داشت.

دفاع کردن بریو از حریم خصوصی

بریو یک مرورگر مبتنی بر حفظ حریم خصوصی است که به کاربران خود در ازای تماشای تبلیغات به صورت توکن BAT پاداش می‌دهد. مرورگر بریو اخیرا در مقاله ای که در خصوص حریم خصوصی بود توانست از رقبای خود نظیر کروم، سافاری و فایرفاکس پیشی بگیرد. هم چنین چارلز هاسکینسون نیز بیان کرده است که تعداد کاربران این مرورگر طی ۵ سال آینده می‌تواند از تعداد کاربران کروم بیشتر شود.

در تاریخ ۵ مارس، بریو محافظت از “اثر انگشت” را معرفی کرد. استفاده از اثر انگشت کاربران در مرورگرها روشی است که تبلیغات کنندگان برای رصد و پیگیری کاربران و “ایجاد مجموعه ای بزرگ از موضوعات و مطالبی که مختص به مرورگر شما است” به کار می‌گیرند.

اگرچه بسیاری از مرورگرها با این روش مبارزه می‌کنند، اما رویکرد بریو متفاوت است. طبق گفته های این شرکت، تصادفی سازی (randomization) باعث می‌شود که هر مرورگری در بین وبسایت ها و هم چنین در بین وبگردی ها منحصر به فرد شود.

در حال حاضر تمام افراد می‌توانند با استفاده از مرورگر بریو، توکن BAT کسب کنند و از این توکن برای دریافت گزینه های مختلف TAP Network استفاده کنند.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا