اخبار خارجی

نهنگ‌‌های بیت کوین و اتریوم همچنان محتاطانه عمل می‌کنند

رفتار نهنگ‌های بیت کوین و اتریوم مطابق روند معمول مشاهده شده در ماه‌های مارس و اکتبر سال گذشته میلادی نیست و به نسبت محتاطانه‌تر عمل می‌کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، علاوه بر عدم فعالیت نهنگ‌ها، شاهد ورود اتریوم و بیت کوین به آدرس صرافی‌ها نیستیم و در عین حال آدرس‌های دیگر در حال افزودن به موجودی خود هستند.

در حین اصلاح بازار، نهنگ‌ها معمولا شروع به انباشت می‌کنند و به موجودی توکن یا کوین خود می‌افزایند و به هنگام بازگشت بازار، از حاصل صبر خود بهره می‌برند.

تعداد تراکنش‌های با ارزش بیش از صد هزار دلار نهنگ‌ها در شبکه اتریوم و بیت کوین
تعداد تراکنش‌های با ارزش بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ دلار نهنگ‌ها در شبکه اتریوم و بیت کوین

این روند معمولا با افزایش فعالیت آدرس‌ نهنگ‌ها در شبکه همراه است. اما با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط سرویس سنتیمنت، هولدرهای بزرگ این بار رفتاری متفاوت از شرایط مشابه گذشته از خود نشان می‌دهند.

در بازار امروز، شاهد تقریبا ۱۳۰۰۰ تراکنش به ارزش صد هزار دلار و بیشتر بر روی شبکه بودیم. در حالی که در روندهای اصلاحی پیشین بازار، این عدد حدود ۴۰۰۰۰ تراکنش بود.

اوضاع در شبکه اتریوم بهتر است

میزان ورودی اتر به صرافی‌ها نزدیک به کمترین مقدار تاریخی خود است. در همین حین که صرافی‌ها کوین‌ جدیدی به خود نمی‌بینند، موجودی آدرس نهنگ‌ها روز به روز در حال افزایش است که معمولا نشانه‌ای مثبت تلقی می‌شود.

نسبت موجودی آدرس‌های غیر صرافی به آدرس‌های صرافی در اوج تاریخی خود است
نسبت موجودی آدرس‌های غیر صرافی به آدرس‌های صرافی در اوج تاریخی خود است

مجموع موجودی ۱۰ آدرس برتر غیر صرافی به ۲۵ میلیون اتر رسیده است که اوجی تاریخی است. به نظر می‌رسد این آدرس‌ها متعلق به صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی و نه سرمایه‌گذاران حقیقی باشد.

منبع
U.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا