اخبار بیت کوین

سقف تاریخی قیمت بیت کوین شکسته شد! قیمت بیت کوین رکورد زد

در حالی که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند بیت کوین پس از هاوینگ ماه آپریل رکوردشکنی کند، دقایقی پیش قیمت این ارز دیجیتال در صرافی بیت استمپ برای اولین بار از نوامبر سال ۲۰۲۱ از ۶۹٬۰۰۰ دلار فراتر رفت و رکورد تازه‌ای را به ثبت رساند.

به گزارش میهن بلاکچین، بیت کوین پس از این رکوردشکنی با اصلاح شدیدی همراه شد و تا ۶۷٬۵۵۰ دلار کاهش یافت. پیش از این در تاریخ بیت کوین هیچوقت اوج قیمتی قبل از هاوینگ شکسته نشده بود.

قیمت بیت کوین رکورد زد

سقف تاریخی قیمت بیت کوین شکسته شد
نمودار بیت کوین تایم فریم ۱۵ دقیقه – منبع: TradingView

در حال حاضر بیت کوین در فاز کشف قیمت قرار گرفته و باید دید در بولران فعلی تا چه قیمتی افزایش خواهد یافت. در حالی که برخی معتقدند قیمت بیت کوین پس از این رکوردشکنی اصلاح خواهد شد، برخی دیگر از تحلیلگران از اوج ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار دلاری برای بیت کوین در ماه‌های آتی خبر می‌دهند.

تحلیلگران صرافی بیت فینکس (Bitfinex) در تازه‌ترین گزارش خود معتقدند تقاضای کنونی صندوق‌های ETF اسپات بیت کوین می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را در چرخه فعلی تا ۱۲۰ هزار دلار بالا ببرد. در این گزارش آمده است:

بر اساس تحلیل ما از بازار، پیش‌بینی می‌کنیم قیمت بیت کوین تا سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ به هدف محافظه‌کارانه ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار دلاری برسد.

در همین حال، وتل لاندی (Vetle Lunde)، تحلیلگر ارشد شرکت K33 Research معتقد است بهترین قسمت از رالی بیت کوین در سال پس از هاوینگ رخ خواهد داد:

صرفا با توجه به داده‌های گذشته و تاثیر رو به کاهش رالی‌های پس از هاوینگ، می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین در سال پس از این رویداد ۱۳۰ تا ۱۵۰٪ افزایش یابد و در سال ۲۰۲۵ به اوج ۱۲۵ تا ۱۵۰ هزار دلاری برسد.

نظر شما در مورد هدف بیت کوین در بولران فعلی چیست؟ قیمت تا کجا افزایش خواهد یافت؟

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا