اخبار خارجی

نهنگ بیت کوین: بیت کوین در آستانه روند صعودی بلندمدت نیست!

یکی از نهنگ های بیت کوین که شرایط این ارز دیجیتال را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد معتقد است که بیت کوین در آستانه روند صعودی بلندمدت جدیدی نیست.

این نهنگ ناشناس که به اسم Joe007 شناخته می‌شود طی دو ماه گذشته، معامله کننده برتر صرافی بیتفینکس بود و در ماه دسامبر و ژانویه مجموعا ۲۰ میلیون دلار سود واقعی به دست آورد.

اگرچه تعدادی از تحلیلگران ارز دیجیتال گفته اند بیت کوین می‌تواند در سال جاری از رکورد قیمت قبلی خود عبور کند، اما Joe در مقابل مدعی است که اگر بیت کوین بتواند از سطح مقاومتی ۱۰,۰۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند افزایش قیمت چشمگیر و “جادویی” داشته باشد.

او گفت مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنیم، میزان ارز سنتی وارد شده به بازار ارزهای دیجیتال است و اکنون معامله کنندگان هنوز تحت تاثیر این مقدار قرار نگرفته‌اند.

وی به ارزش بازار استیبل کوین تتر اشاره کرد که اغلب به عنوان سنجش و معیاری از میزان پول نقد وارد شده به عرصه ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نهنگ گفت:

در واقع از ماه جولای سال گذشته رشد آنچنانی در تتر دیده نمی‌شود. توضیح این موضوع از شرایطی که ما در آن قرار داریم، یعنی در میانه روند صعودی جدید، بسیار دشوار است.

سایر عوامل فاندامنتال و تکنیکال که توجه معامله کنندگان ارزهای دیجیتال را به خود جلب می‌کنند صرفا سروصدای کاذب و خودنمایی است.

در اواخر ماه جولای ۲۰۱۹، ارزش بازار تتر ۴ میلیارد دلار بود. ارزش بازار این ارز دیجیتال از آن زمان تاکنون به ۴.۶ میلیارد دلار افزایش یافته است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا