اخبار خارجی

رشد چشمگیر کاردانو به دنبال همکاری بنیاد IOHK و شرکت حسابرسی PwC

قیمت توکن اصلی بلاک چین کاردانو به اسم ADA طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش قیمت داشت. این افزایش قیمت پس از آن حاصل شد که چارلز هاسکینسون خبر همکاری جدید با شرکت حسابرسی چند میلیارد دلاری PwC را اعلام کرد.

این روند صعودی باعث شد که قیمت ADA از دوره چند ماهه بدون تغییر خارج شود. به علاوه، ارزش بازار توکن ADA به ۱.۴۵ میلیارد دلار رسید و اکنون دهمین ارز دیجیتال جهان از این لحاظ است.

همکاری IOHK با PwC به منظور تجاری کردن بلاک چین کاردانو

چارلز هاسکینسون مدیرعامل IOHK در برنامه زنده در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۲۰ بعضی از جزییات مهم درباره همکاری با شرکت PwC را اعلام کرد. طبق سخنان وی، انتظار می‌رود این شرکت مشاوره و حسابرسی، استراتژی های تجاری سازی مهمی را ارائه دهد که کاردانو را برای کسب و کارهای سراسر جهان جذاب کند.

شرکت مک کان (McCann) مسئول تغییر برند کاردانو، ورودی ها و اطلاعات ضروری را به PwC ارائه خواهد داد. شرکت PwC پس از کسب تمام اطلاعات مورد نیاز درباره IOHK، امورگو (Emurgo) و بنیاد کاردانو به برنامه ریزی کارگاه های آموزشی چند روزه خواهد پرداخت که طی این کارگاه ها به صورت رسمی استراتژی تجاری سازی کاردانو را اعلام خواهد کرد.

به طور خلاصه، شرکت PwC تضمین خواهد کرد که تمام اطلاعات درباره کاردانو در جهت بازاریابی این محصول به کار گرفته خواهد شد. در این بین، IOHK در صدد متقاعد کردن صرافی ها برای فهرست کردن توکن ADA خواهد بود.

هاسکینسون یکی از شرکت کنندگان همایش اقتصاد جهانی بود که هفته گذشته در شهر داوس سوییس برگزار شد. طی برگزاری این رویداد هاسکینسون توضیح داد که علاقه بسیار زیادی به پلتفرم کاردانو وجود دارد. وی در ادامه گفت که در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که این علایق با پشتیبانی واقعی هماهنگ شود تا علاقه موجود به محصولات واقعی حاضر در بازار تبدیل شود.

افزایش قیمت ۱۵ درصدی ADA

طی ۶ ماه گذشته قیمت توکن ADA بدون تغییر بود. اما در روز سه شنبه تا ۱۷.۳۳ درصد افزایش قیمت داشت و در حال حاضر قیمت آن به ۰.۰۵۶۰۶ دلار رسیده است. این افزایش قیمت در خصوص جفت ارز ADA با بیت کوین نیز چشمگیر بوده است. ارزش ADA نسبت به بیت کوین تا ۱۱ درصد افزایش یافت و به رکورد جدید ۵۹۶ ساتوشی رسید.

این روند صعودی با عبور از مثلث صعودی همراه شد. چنین روندی نشان می‌دهد که دوره طولانی انباشت این توکن به پایان رسیده است.

هرچند توکن ADA باید به سطح مقاومتی ۶۴۴ ساتوشی برسد و این سطح را به سطح حمایتی تبدیل کند تا عبور از دوره انباشت به طور کامل تایید شود. به طور کل اندیکاتورهای تکنیکال این ارز دیجیتال نشان می‌دهند که احتمالا در کوتاه مدت با روند صعودی بیشتری مواجه هستیم.

منبع
zycrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا