اخبار خارجی

کاردانو، یکی از بزرگترین شبکه های بلاک چین در حال گسترش در بازار

چارلز هاسکینسون موسس کاردانو و یکی از بنیانگذاران اتریوم، بسیاری از نکات مثبت درباره کاردانو و نحوه کار آنها در شبکه را در توییتر بیان کرد. وی اشاره کرد که بهترین کیفیت کد در این صنعت را در اختیار دارند و تعدادی از تغییرات (commit) در گیت هاب را به اشتراک گذاشت.

گسترش کاردانو در بازار

کاردانو که یکی از بزرگترین و نویدبخش ترین شبکه های بلاک چین بازار است همواره در حال گسترش می‌باشد. چارلز هاسکینسون موسس کاردانو در توییتر به بیان دستاوردهای اخیر این بلاک چین پرداخت.

اول از همه، بخش عمده ای از کاربران ارز دیجیتال، ترس و شک بسیار زیادی درباره این پروژه طی چند سال توسعه خود داشتند. هاسکینسون به طور طعنه آمیز بیان کرد که تغییرات در گیت هاب معنای خاصی ندارند و صرفا یک وایت پیپر است.

وی یکی دیگر از پست ها را نقل قول کرد که در آن، یکی از کاربران بیان کرده بود که بسیار مشتاق به روزرسانی شلی (Shelly) شبکه کاردانو است که انتظار می‌رود در آینده نزدیک عرضه شود. هفته گذشته بیش از ۲۶۰۰ نفر در کد منبع شلی شرکت کرده اند. به علاوه، تعداد تغییرات ماهانه از ۱۱,۰۰۰ به ۱۳۴,۰۰۰ افزایش یافته است.

به علاوه، کاربرانی نیز پرسیده اند چگونه امکان دارد که کاردانو و جامعه آن با تغییرات و توسعه های اخیر به فعالیت خود ادامه دهند. چارلز هاسکینسون به این سوال اینگونه پاسخ داد که آنها دارای بهترین کد در این صنعت هستند.

وی در این خصوص بیان کرد:

کیفیت کد ما در این صنعت بهترین است و شامل استفاده بسیار زیاد از بررسی سریع (quickcheck)، مشخصات فنی رسمی و بخش پرسش و پاسخ و راهنمایی اختصاصی است که استانداردهای آزمایشی بسیار طاقت فرسایی پشت سر می‌گذارند.

بلاک چین کاردانو طی سال های گذشته رشد کرده و به گسترش خود ادامه داده است. کاربران اکنون منتظر شلی هستند. همزمان کاردانو بر روی سیستم گواه اثبات سهامی کار می‌کند که به استیک کنندگان پاداش می‌دهد و این پاداش ها حداقل از یک کوین ADA شروع می‌شود. قیمت هر کوین ADA در حال حاضر ۰.۰۳۴۸ دلار است.

این شیوه را می‌توان روش بسیار خوبی برای غیرمتمرکز کردن شبکه در مقایسه با سایر بلاک چین هایی در نظر گرفت که به کوین هایی بیشتری برای استیک نیاز دارد یا ارزهای دیجیتال گواه اثبات کاری که در آنها، کاربران باید سخت افزارهای گران و تخصصی داشته باشند تا در شبکه شرکت کنند و حضور داشته باشند.

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا