اخبار آلتکوین

آغاز فاز دوم برنامه سفیر کاردانو؛ شرکت کنندگان در «برنامه سفیر» توکن ADA پاداش می گیرند

بنیاد کاردانو فاز دوم “برنامه سفیر” (Ambassador Program) خود را عرضه کرد. با عرضه این فاز، کاردانو سفیران خود را بیشتر خواهد شناخت و به ازای حضور آنها و ارزشی که به جامعه خود اضافه می‌کنند، به آنها پاداش خواهد داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

طبق اعلان رسمی، فاز ۲ یک فاز پاداش است و سفیران طی ۳ ماه، پاداش های نقدی و غیرنقدی دریافت خواهند کرد. سفیران کاردانو این پاداش ها را به صورت توکن ADA دریافت خواهند کرد.

به علاوه پاداش ها، فاز ۲ بر ارتقای پذیرش کاردانو معطوف خواهد بود. این ارتقا شامل بخش های مختلف، از استقبال از اعضای جدید جامعه تا همراهی اعضای کنونی است. این پذیرش هم چنین با ایجاد و ترجمه محتواهای تولید شده به زبان های مختلف، اعضای مختلف جامعه را حفظ خواهد کرد.

بنیاد کاردانو، برنامه سفیر را در سال ۲۰۱۸ و با هدف ایجاد آگاهی برای جامعه و هم چنین آموزش کاردانو شروع کرد. از آن زمان تاکنون، بنیاد کاردانو از این برنامه برای پذیرش و کاربردهای بهتر استفاده کرده است. در حال حاضر، این برنامه دارای ۵۸ سفیر تر ۲۶ کشور است. در این اعلان هم چنین بیان شده است که دوره های بررسی بنیاد کاردانو، افراد واجد شرایط را به طور رسمی به سفیران تبدیل می‌کند.

طبق گفته های هینریش فایفر (Hinrich Pfeifer) دبیرکل بنیاد کاردانو، از زمان شروع این برنامه بیش از ۱۰۰ نفر برای تبدیل شدن به سفیر درخواست فرستاده اند. وی گفت که فاز ۲ در صدد ایجاد رابطه قوی تر بین سفیران و کاردانو است.

وی گفت:

ما می‌خواهیم به کسانی که در این پلتفرم فعالیت می‌کنند پاداش بدهیم و حضور آنها را تقویت کرده و به رشد جامعه نیز کمک کنیم. فاز ۲ برنامه سفیر، نقطه عطف مهمی در گسترش و آینده و جامعه ما خواهد بود.

ماه گذشته، کاردا‌نو پس از ۱۸ ماه کار بر روی ریبوت بایرون، آن را عرضه کرد. تیم هریسون (Tim Harrison) رییس بخش بازاریابی و ارتباطات کاردا‌نو در آن زمان گفت که ریبوت بایرون بیش از یک سال طول کشیده است زیرا تمام آن از ابتدا نوشته شده است. به نظر می‌رسد که کاردا‌نو در حال حاضر به عرضه شبکه اصلی شلی نزدیک تر شده است. هرچند تاریخ عرضه آن هنوز مشخص نیست.

منبع
zycrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا