افزایش ۱۳ درصدی کوین ADA؛ بلاک چین کاردانو در آستانه به روز رسانی شلی

کاردانو هشتمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار، امروز با افزایش قیمت ۱۳ درصدی مواجه شده است. در حال حاضر قیمت کوین ADA تقریبا ۰.۰۹۴۰ دلار است.

قیمت توکن ADA
قیمت کوین ADA

این میزان افزایش قیمت، بیشترین رشد ADA در یک سال گذشته است. در پایان ماه ژوئن سال گذشته، قیمت کوین ADA در کانال ۰.۰۹۰ دلار قرار داشت. به عبارت دیگر می‌توان گفت تقریبا ۱۲ ماه طول کشید تا کوین ADA کاهش قیمت یک سال گذشته را جبران کند.

تا ماه فوریه ۲۰۱۹، قیمت کاردانو تقریبا ۰.۰۷۱ دلار بود. در ماه مارس سال جاری و پس از سقوط بازار ناشی از پنج شنبه سیاه، قیمت ADA به ۰.۰۲۵ دلار سقوط کرد.

افزایش قیمت کاردانو تا اواخر ماه می و اوایل ماه ژوئن حاصل نشد. می‌توان گفت که مصادف شدن افزایش قیمت این ارز دیجیتال با معرفی به روزرسانی مورد انتظار شلی (Shelley) تصادفی نبود. چارلز هاسکینسون مدیرعامل شرکت IOHK اعلام کرد که این به روزرسانی به زودی در شبکه بلاک چین کاردانو عرضه خواهد شد.

افزایش قیمت امروز به دنبال این خبر بود که به روزرسانی شلی طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش می‌رود. هودل کنندگان ADA اکنون می‌توانند سرمایه های خود را به کیف پول های به روزرسانی شده کاردانو انتقال دهند. این امر باعث می‌شود که دارایی های هودل کنندگان با عرضه شبکه اصلی در تاریخ ۱۸ آگوست برای استیکینگ واجد شرایط باشد. به روزرسانی شلی طوری برنامه ریزی شده است تا شبکه کاردانو را برای اعضای جامعه کارآمدتر و غیرمتمرکزتر کند.

کاردانو امروز بیشترین افزایش قیمت را در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر داشته است، اما سایر ارزهای دیجیتال حاضر در بازار افزایش قیمت اندکی داشته اند. بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱.۷ و ۳.۲ درصد افزایش قیمت داشته اند.


منبع decrypt
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
الف .ف

کاردانو کمتر از 5 سال دیگه جای اتریوم رو میگیره؛ شک نکنید

یکی

“هودل کنندگان ADA اکنون می‌توانند سرمایه های خود را به کیف پول های به روزرسانی شده کاردانو انتقال دهند. این امر باعث می‌شود که دارایی های هودل کنندگان با عرضه شبکه اصلی در تاریخ ۱۸ آگوست برای استیکینگ واجد شرایط باشد. ”
یعنی چی؟

شما اگر داخل ada دارید که در کیف پول دیگه ای نگهداری میکنید بهتره تا قبل از اعمال تغییرات روی شبکه اصلی کوین های خودتون رو در کیف پول های خود کاردانو نگهدارید که به صورت اتوماتیک تغییرات برای شما اعمال شه
البته احتمالا صرافی ها پشنیبانی میکنند از این اپدیت

یکی

ایا لیستی آفیشیالی هست که آدم بهش رجوع کنه در این مورد؟ که کدوم کیف پول و صرافی پشتیبانی میکنند این تغییرات رو؟

فقط بخش اطلاع رسانی یا همون announcement خود سایت کاردانو رو چک کنید
اخبار موثق همونجا اول منتشر میشه