دسته بندی نشده

افزایش ۱۳ درصدی کوین ADA؛ بلاک چین کاردانو در آستانه به روز رسانی شلی

کاردانو هشتمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار، امروز با افزایش قیمت ۱۳ درصدی مواجه شده است. در حال حاضر قیمت کوین ADA تقریبا ۰.۰۹۴۰ دلار است.

قیمت توکن ADA
قیمت کوین ADA

این میزان افزایش قیمت، بیشترین رشد ADA در یک سال گذشته است. در پایان ماه ژوئن سال گذشته، قیمت کوین ADA در کانال ۰.۰۹۰ دلار قرار داشت. به عبارت دیگر می‌توان گفت تقریبا ۱۲ ماه طول کشید تا کوین ADA کاهش قیمت یک سال گذشته را جبران کند.

تا ماه فوریه ۲۰۱۹، قیمت کاردانو تقریبا ۰.۰۷۱ دلار بود. در ماه مارس سال جاری و پس از سقوط بازار ناشی از پنج شنبه سیاه، قیمت ADA به ۰.۰۲۵ دلار سقوط کرد.

افزایش قیمت کاردانو تا اواخر ماه می و اوایل ماه ژوئن حاصل نشد. می‌توان گفت که مصادف شدن افزایش قیمت این ارز دیجیتال با معرفی به روزرسانی مورد انتظار شلی (Shelley) تصادفی نبود. چارلز هاسکینسون مدیرعامل شرکت IOHK اعلام کرد که این به روزرسانی به زودی در شبکه بلاک چین کاردانو عرضه خواهد شد.

افزایش قیمت امروز به دنبال این خبر بود که به روزرسانی شلی طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش می‌رود. هودل کنندگان ADA اکنون می‌توانند سرمایه های خود را به کیف پول های به روزرسانی شده کاردانو انتقال دهند. این امر باعث می‌شود که دارایی های هودل کنندگان با عرضه شبکه اصلی در تاریخ ۱۸ آگوست برای استیکینگ واجد شرایط باشد. به روزرسانی شلی طوری برنامه ریزی شده است تا شبکه کاردانو را برای اعضای جامعه کارآمدتر و غیرمتمرکزتر کند.

کاردانو امروز بیشترین افزایش قیمت را در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر داشته است، اما سایر ارزهای دیجیتال حاضر در بازار افزایش قیمت اندکی داشته اند. بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱.۷ و ۳.۲ درصد افزایش قیمت داشته اند.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

5 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا