اخبار خارجی

کیف پول حریم خصوصی و رایگان Casa؛ کاربری آسان برای تازه واردان به این حوزه

شرکت Casa برای افرادی که سرمایه قابل توجهی در بیت کوین دارند مجموعه سرویس‌های امنی را ارایه می‌دهد و به تازگی برای جذب کاربران عادی، کیف پول Casa را معرفی کرده است. این شرکت مدعی شده اند که کار با این کیف پول به حدی ساده است که موجب جذب کاربران تازه وارد می شود.

کیف پول Casa ویژگی‌هایی مثل حفظ حریم خصوصی، امنیت، استفاده آسان و راحت، چند امضایی و اشتراک ویژه سرویس‌ها را به همراه دارد، اما استفاده از آن برای افراد تازه وارد به دنیای کریپتو که موجودی بیت کوین کمی دارند، کاملا رایگان است. برای استفاده از این کیف پول تنها کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید.

مایکل هیلی (Michael Haley) در مورد کیف پول Casa توضیح داد:

ساخت کیف پول Casa به سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد. در آن زمان، مشتریان اصلی ما درخواست ساخت یک کیف پول امن و ساده را داشتند تا بتوانند آن را به افراد خانواده و دوستانشان پیشنهاد دهند. ما متوجه شدیم که در این بازار هیچ کیف پولی به راحتی و آسانی کیف پول های تصدی وجود ندارد، اما نکته ای که برای بیت کوین ثابت باقی مانده است، شما اختیار سرمایه خود را در دست دارید. به این خاطر ما تصمیم گرفتیم که یک کیف پول، درون برنامه اصلی خود را ایجاد کنیم.

این کیف پول بطور پیش فرض مرحله کلمات بازیابی یا Seed را ندارد، در واقع این برنامه یک کلید اختصاصی برای گوشی همراه شما می‌سازد و آن را بین سرور Casa و سرور سیستم عامل موبایل شما تقسیم می کند.

این برنامه همچنین یک ویژگی بررسی سلامت یا Health Check دارد که بررسی می کند کلید به درستی عمل می کند و عبارت بازیابی بطور امن ذخیره شده باشد،کیف پول دارای نسخه پشتیبانی است و از عملکرد امضای دیجیتال اطمینان حاصل می‌کند. نکته جالب توجه این است که برای اجرای این سازوکار، هیچ تراکنشی صورت نمی‌گیرد و نیاز به هیچ اقدامی نیست.

سرویس رایگان کاسا (Casa) هیچ محدودیتی برای میزان موجودی بیت کوین ندارد. ولی این شرکت پیشنهاد می‌کند که برای نگهداری مقادیر بالا و سرمایه‌گذاری بلند مدت، از یکی از سرویس‌های ویژه آن‌ها که گزینه های امنیتی بیشتری دارند استفاده شود. کاسا (Casa) همچنین در ماه‌های آینده تصمیم دارد ویژگی‌های امنیتی اضافه‌تری را برای کاربران تازه فراهم کند.

انتشار کیف پول Casa قرار است همزمان با سرمایه گذاری Mentis VC از هم‌بنیانگذاران Chainsmokers انجام شود. این یک گام رو به جلو برای کاربران است که بتوانند از دارایی بیت کوین خود محافظت کنند.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

5 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا