ایردراپ

شمارش معکوس فاز سوم Catizen؛ ایردراپ کتیزن در ماه جولای انجام می‌شود

تیم توسعه بازی تلگرامی کتیزن (Catizen) از آغاز فاز سوم این پروژه در روزهای آتی خبر داد. همچنین، به زودی در ماه جولای شاهد توزیع ایردراپ کتیزن بین کاربران خواهیم بود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به گفته توسعه‌دهندگان بازی کتیزن، رودمپ این پروژه ۵ فاز دارد که تاکنون دو فاز نخست آن یعنی راه‌اندازی مینی گیم کتیزن و لانچ پول آن انجام شده و حالا در شرف آغاز فاز سوم و راه‌اندازی پلتفرم گیمینگ کتیزن قرار دارد.

بر اساس آمار ارائه شده، تعداد کاربران بازی کتیزن در حال حاضر از ۲۳ میلیون نفر عبور کرده و تعداد کاربران آنچین آن نیز به ۱٬۳۱۱٬۸۵۴ نفر رسیده است. همچنین تعداد مشارکت‌کنندگان در لانچ پول کتیزن نیز از ۱۷۱٬۰۰۰ عبور کرده است.

فاز سوم رودمپ کتیزن

فاز سوم نقشه راه بازی کیتزن در ماه جولای آغاز خواهد شد. در این فاز، کیتزن به دنبال عرضه یک پلتفرم گیمینگ است. این پلتفرم بیش از ۲۰۰ بازی کوچک خواهد داشت و کیتزن را از یک مینی اپلیکیشن در بستر تلگرام، به یک مرکز بازی تبدیل می‌کند و می‌تواند بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را به این پروژه جذب کند.

بر اساس توییت توسعه‌دهندگان کیتزن، این پروژه همچنین قصد دارد یک موتور بازی‌سازی که منحصرا برای مینی اپلیکیشن‌های تلگرام طراحی شده را راه‌اندازی کند. با استفاده از این موتور، کیتزن یک سرویس یک مرحله‌ای ارائه می‌دهد و به توسعه‌دهندگان بازی‌ها این امکان را می‌دهد تا تنها با یک کلیک، به SDK دسترسی پیدا کرده و پروژه خود را به سادگی در بستر پیامرسان تلگرام راه‌اندازی کنند.

همچنین کیتزن از بازگشایی لانچ پول خود برای سایر پروژه‌ها در هفته‌های آتی خبر داده است.

ایردراپ کیتزن کی انجام می‌شود؟

به گفته توسعه‌دهندگان کیتزن، این پروژه، برای رسیدن به بزرگترین نقطه عطف خود آماده شده و ایردراپش را در ماه جولای بین کاربران واجد شرایط انجام خواهد داد.

کیتزن یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تلگرامی است که برخلاف بازی‌های در سبک «Play to Earn» مثل همستر و نات کوین، رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است. روند بازی به این صورت است که در کیتزن شما صاحب یک مغازه پر از گربه هستید و در ازای مراجعه افراد به مغازه‌تان، سکه دریافت می‌کنید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا