اخبار خارجی

قیمت چین لینک در یک قدمی ۲۰ دلار؛ فروش ۴۰ میلیون دلار از دارایی تیم توسعه دهنده آن!

قیمت رمز ارز link ، توکن شبکه اوراکل چین لینک (Chainlink  )، به نزدیکی ۲۰ دلار رسید. قیمت این ارز دیجیتال در ابتدای ماه گذشته تنها ۴ دلار بود و در حال حاضر با افزایش ۵ برابری در قیمت به جایگاه پنجم در بازار ارزهای دیجیتال رسیده است. رشد روز گذشته این ارز دیجیتال، ۱۵ درصد بود و در حال حاضر با مقاومت روانی ۲۰ دلاری خود رو به روست.

اما بسیاری معتقدند که قیمت چین لینک بیشتر از ارزش واقعی آن است و هنگامی که این ارز دیجیتال با کاهش روبرو شود قیمت آن به شدت با کاهش مواجه می شود. به نظر می رسد تیم توسعه دهنده لینک در حال بهره گیری از این فرصت افزایش بوده و شروع به فروش کوین های خود کرده است.

فروش گسترده توسط تیم توسعه لینک

داده‌های موجود در شبکه چین لینک نشان می‌دهد که این روزها و با افزایش قابل توجه قیمت ارز دیجیتال link ، توسعه‌دهندگان آن ۴۰ میلیون از دارایی خود را فروخته‌اند. بررسی رفتار آنها نشان می‌دهد که تیم توسعه این شبکه اوراکل در هفته به صورت میانگین ۵۰۰ هزار لینک را به صرافی بایننس انتقال داده‌اند.

ارز دیجیتال چین لینک
انتقال ارز دیجیتال لینک از کیف پول A به صرافی بایننس

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، یکی از این کیف پول‌ها در ماه جاری میلادی، مقدار ۸۰۰۰ ارز دیجیتال لینک را به صرافی بایننس منتقل کرده است. این کیف پول را کیف پول A نامگذاری می‌کنیم. پیگیری تراکنش‌های کیف پول A ما را به کیف پول دیگری می‌رساند که نام آن را کیف پول B می‌نامیم. مقدار ۸۰۰۰ لینک به مدت ۴ روز در کیف پول B نگهداری شده و سپس به کیف پول A و در نهایت به صرافی بایننس منتقل شده است.

کیف پول B این ۸۰۰۰ ارز دیجیتال لینک را از کیف پول دیگری دریافت کرده است که نام آن را کیف پول C می‌گذاریم. تصویر زیر تراکنش‌های کیف پول C است.

ارز دیجیتال link

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، این کیف پول تراکنش‌های زیادی دارد. ارزیابی این تراکنش‌ها مشخص می‌کند که در هفته گذشته کیف پول C در یک تراکنش ورودی مقدار ۴۳۳,۹۲۵ لینک را از کیف پول دیگری که نام آن را D می‌نامیم، دریافت کرده است.

در ادامه تراکنش‌های کیف پول D را بررسی خواهیم کرد. از این مرحله به بعد تراکنش‌ها بسیار جالب و البته عجیب خواهد بود. تصویر زیر تراکنش‌های کیف پول D را نشان می‌دهد.

رمز ارز لینک

تراکنش‌های با مقدار مشخص به طور منظم وارد این کیف پول شده است. ۱۲ تراکنش با مقدار ۵۰۰ هزار ارز دیجیتال لینک وارد کیف پول D شده است. بعد از اینکه مقدار ۵۰۰ هزار لینک وارد کیف پول D می‌شود، کیف پول D این ۵۰۰ هزار لینک را در تراکنش‌های کوچکتر ۸۰۰۰ لینک به کیف پول دیگری منتقل کرده و در نهایت به صرافی بایننس انتقال داده است. اما سوال اینجاست که کیف پول D رمز ارز لینک را از چه کیف پولی دریافت کرده است؟ ما نام این کیف پول کیف پول C می‌نامیم. این کیف پول یکی از هولدرهای بزرگ شبکه لینک به حساب می‌آید.

کیف پول C در کیف پول خود مقدار ۵۰ میلیون ارز دیجیتال لینک را نگهداری کرده بود. در تصویر زیر نمودار دارایی این کیف پول را نمایش داده‌ایم.

ارز دیجیتال چین لینک
نمودار دارایی یکی از کیف پول های بزرگ چین لینک

همانطور که مشخص است ۲۰ میلیون از دارایی این کیف پول کاهش یافته است. این ۲۰ میلیون به صورت تراکنش‌های ۵۰۰ هزار تایی از این کیف پول خارج شده است.در ادامه تراکنش های این کیف پول را ملاحظه می‌کنید.

 

ارز دیجیتال Link

 بررسی تراکنش‌های کیف پول C ما را به کیف پول اصلی شبکه ارز دیجیتال لینک می‌رساند. کیف پولی که تمام ۱ میلیارد رمز ارز لینک موجود، در آن نگهداری می‌شده است. نام این کیف پول را کیف پول مادر شبکه چین لینک می‌نامیم. در تصویر زیر تراکنش‌های این کیف پول مادر را ملاحظه می‌کنید.

قیمت ارز دیجیتال لینک

موجودی کل این کیف پول ۱ میلیارد توکن لینک بوده است. مطابق برنامه توزیع توکن لینک، ۳۵۰ میلیون از این توکن به صورت ICO وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. ۳۵۰ میلیون توکن دیگر برای بازاریابی و گشترس شبکه بلاک شده و ۳۰۰ میلیون توکن لینک در اختیار تیم توسعه این شبکه بوده که در غالب ۶ تراکنش ۵۰ میلیونی به ۶ کیف پول مختلف انتقال داده است. یکی از این کیف پول‌ها کیف پول C است.

باید دید دلیل فروش گسترده توکن ها توسط تیم توسعه این ارز دیجیتال چیست؟

منبع
trustnodes

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا