رمزارز در ایران

خالق کاردانو: به زودی پیشرفت‌های عظیمی در عملکرد نود کاردانو ایجاد می‌شود

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل بنیاد IOHK در آخرین مصاحبه زنده خودش در یوتیوب جزئیاتی در مورد کیف پول Daedalus 2.2 برای کاربران کاردانو به اشتراک گذاشت که قرار است بزودی از آن رونمایی شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

هاسکینسون می‌گوید این کیف پول که با نسخه ۱.۱۹ تکنولوژی نود کاردانو (Cardano Node) در دسترس عموم قرار می‌گیرد، عملکرد کاردانو را به شکل قابل توجهی بهبود می‌بخشد:

برخی از جنبه‌های این نرم افزار ۱۰۰ برابر سریع‌تر هستند و فرآیند تضمین کیفیت گزارش می‌دهد که همه چیز تا به امروز کاملا خوب پیش رفته است.

ویژگی‌های جدید آینده

بنیاد IOHK، شرکتی که از توسعه های کاردانو پشتیبانی می‌کند،‌ کیف پول Daeldalus ۱.۰ را در ماه آوریل گذشته راه اندازی کرد. کیف پول Daeldalus ۱.۰ یک کیف پول HD با نودهای کامل است که تاریخچه کامل بلاکچین کاردانو را دانلود می‌کنند. از آن جایی که مالکان کوین‌های ADA نباید به اپلیکیشن‌های شخص ثالث وابسته باشند، این امر نوعی مبادله برای تضمین امنیت در سطحی بالاتر است.

هم‌بنیانگذار سابق اتریوم، تیم توسعه کاردانو را به خاطر موفقیت در دستیابی به چنین بهبود قابل توجهی در نود نرم افزاری در یک بازه زمانی کوتاه تحسین کرد و گفت آن‌ها به خوبی شبکه شلی را فهمیده‌اند. این نود نرم افزاری هسته اصلی بلاکچین این ارز دیجیتال است.

طبق گفته‌های هاسکینسون، ارائه این نود جدید حتی بهبود بیشتری در عملکرد کاردانو دارد:

من هنوز توسعه‌های ویژگی جدید را تحسین می‌کنم و علاوه بر این ترمیم، پاکسازی و درک شبکه شلی که پیش بینی می‌کردیم در آگوست اجرایی شود،‌ به خاطر ماه سپتامبر و اتفاق آن نیز هیجان زده هستیم.

پیش به سوی جلو با شبکه شلی

کاردانو از هارد فورک شلی در جولای رونمایی کرد و بنابراین بالاخره امکان استیکینگ اجرایی شد. هفته پیش،‌ استخرهای جامعه فعالان کاردانو‌، ایجاد بلاک‌ها را شروع کردند و این آغاز راهی به سمت غیرمتمرکز شدن کامل بلاکچین کاردانو است. هاسکینسون انتظار دارد با آغاز فازهای Goguen و Basho در آینده‌ای نزدیک برخی از ویژگی‌های این پروژه در پایان سال ۲۰۲۰ شگفت انگیز باشند:

خب، اگر این مسئله ترند باشد، ما از سه ماه اول سال تا سه ماه آخر سال بسیار قوی شده‌ایم چون همه چیز در سه ماه آخر سال شگفت انگیز شده و می‌بینیم همه چیز در این مسیر قرار دارد و من کاملا به این خاطر احساس خوشحالی می‌کنم.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا