اخبار بیت کویناطلاعیه صرافی

صرافی کوین بیس: بیت کوین مزایای بیشتری نسبت به طلا دارد

کوین بیس گزارش اخیر خود اذعان داشت که مشکلات به وجود آمده در زمان شیوع ویروس کرونا، برتری بیت کوین نسبت به طلا را نشان می‌دهد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

گزارش منتشر شده توسط صرافی برتر ارز دیجیتال کوین بیس اذعان داشته است که بیت کوین مزایای برجسته ای نسبت به طلا دارد. در این گزارش بیان شده است که بیت کوین به دلیل متکی نبودن به زنجیره تامین فیزیکی توانسته است به این مزایا دسترسی یابد.

اگرچه نویسندگان این گزارش بیان کرده اند که بیت کوین و طلا به دلیل کمیاب بودن و واحد‌های ارزشی که در دسترسی تمام افراد جهان هستند اساسا مشابه یکدیگر می‌باشند، اما کوین بیس در ادامه گفته است که کاهش عرضه اخیر طلا به دلیل تاثیرات ناشی از شیوع ویروس کرونا، برتر بیت کوین از لحاظ دسترسی جهانی را خاطرنشان کرده است.

بیت کوین مزایای بیشتری نسبت به طلا دارد

کوین بیس در گزارش ۲ می اذعان داشت که شیوع ویروس کرونا مزایای بیت کوین نسبت به طلا را نشان داده است. در این گزارش بیان شده است که:

بیت کوین به زنجیره عرضه فیزیکی متکی نیست و به معنای واقعی به صورت جهانی در دسترس است.

کوین بیس به گپ های قیمت اخیر که توسط بازارهای طلا به وجود آمده است تاکید کرد و گفت که این موضوع باعث اختلال در زنجیره های عرضه می‌شود که منجر به سطوح مختلفی از کمیاب بودن در بازارهای مختلف خواهد شد.

این گزارش به تفاوت قیمت تقریبا ۴.۵ درصدی طلا در نیویورک و لندن اشاره کرده است. این تفاوت قیمت ناشی از عدم وجود شمش های طلای مورد استفاده برای پرداخت قراردادهای آتی کومکس (Comex) است.

1

این گزارش خاطرنشان کرده است که شرکت Perth Mint در غرب استرالیا اخیرا تولید شمش های خود را افزایش داده است تا کمبود عرضه را جبران کند به طوری که حداقل ۱۱,۰۰۰ شمش به نیویورک ارسال شده است.

تاثیر حداقلی شیوع ویروس کرونا بر ماینینگ

کوین بیس خاطرنشان کرده است که اگرچه معادن، استخراج کنندگان و زنجیره های عرضه طلا با مشکل مواجه شده اند، اما پروتکل اصلی بیت‌کوین بدون مشکل به فعالیت خود ادامه می‌دهد، به طوری که هش ریت بیت‌کوین در هفته های اخیر به رکورد خود نزدیک شده است.

این گزارش در ادامه بیان کرده است که بیت‌کوین تقریبا به اندازه طلا کمیاب خواهد شد، هرچند برتری دیگری به عنوان قابل ارسال بودن را دارد.

در این گزارش آمده است:

نرخ تورم بیت کوین تقریبا ۳.۶ درصد در سال است و به زودی در تاریخ ۱۲ می به ۱.۸ درصد کاهش خواهد یافت و با کمیاب بودن طلا برابر خواهد شد. با غیرفعال شدن استخراج کنندگان و معادن طلا، به نظر می‌رسد که اکوسیستم جهانی ماینینگ بیت کوین بر اساس هش ریت روزهای اخیر با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

بیت کوین و طلا و S&P 500
بیت کوین، طلا و S&P 500

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا