اخبار خارجی

ویژگی جدید صرافی کوین‌بیس؛ پرداخت حقوق کارمندان به صورت رمز ارز

صرافی کوین‌بیس امکان واریز حقوق کارمندان به صورت رمز ارز یا دلار را فراهم می‌آورد. این سرویس با کارمزد ۰٪ و تنها برای کاربران آمریکایی در دسترس خواهد بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌دسک، صرافی رمز ارز کوین‌بیس واریز و سپرده‌گذاری مستقیم حقوق کاربران را امکان‌پذیر خواهد ساخت. این صرافی بیان کرده است که به کاربران آمریکایی خود امکان می‌دهد تا هر مقداری از حقوق خود را بدون کارمزد، به صورت رمز ارز یا دلار در این صرافی واریز و سپرده‌گذاری کنند. کوین‌بیس اعلام کرد واریز مستقیم باعث می‌شود مشکلاتی نظیر وقت‌گیر بودن انتقال‌های مستمر از بین برود و به کاربران امکان سرمایه‌گذاری، کسب سود از رمزارزها و پرداخت هزینه کالاها و خدمات با سرعت و کارایی بالاتر را می‌‌دهد.

کاربران می‌توانند با پشت‌سر گذاشتن چند مرحله در برنامه صرافی کوین‌بیس، پرداخت‌های مستقیم را ایجاد کرده و آنها را ساماندهی کنند. کوین‌بیس از طریق سیستم پرداخت خود می‌تواند پرداخت خودکار حقوق را فراهم کند و دستورالعمل‌هایی برای امکان‌پذیر ساختن واریزهای معمولی را ارائه دهد. کوین‌بیس گفته است که این سرویس طی هفته‌های آتی عرضه خواهد شد.

صرافی کوین‌بیس طی اعلان دیگری گفت به دارندگان «دبیت کارت کوین‌بیس ویزا» امکان می‌دهد تا از پرداخت هزینه‌ها به صورت دلار یا بعضی از رمزارزهای مشخص، پاداش رمز ارز دریافت کنند. هم‌چنین برنامه‌های موبایل و وب خود را بهبود داده است تا کاربران بتوانند به تحقیق درباره رمزارزها و انجام تراکنش‌ها بپردازند و در عرصه اقتصاد کریپتو حضور بیشتری داشته باشند. این شرکت اعلام کرد از ابتدای هفته جاری، دارندگان این کارت‌ها می‌توانند ۱٪ از توکن دای و ۴٪ از توکن‌های AMP یا RLY پاداش دریافت کنند. آنها از قبل هم می‌توانستند ۱٪ از اتر، دوج کوین و بیت کوین و ۴٪ از توکن‌های GRT و XLM پاداش دریافت کنند.

مکس برانزبورگ (Max Branzburg) نایب رییس بخش محصولات کوین‌بیس در این خصوص گفت:

صرافی کوین‌بیس در حال ایجاد فروشگاه جامعی برای سرویس‌های امور مالی مبتنی بر رمز ارز است. هدف ما این است که به تمام کاربران امکان دهیم تا با قدرت کریپتو، سود بیشتری از پول خود کسب کنند.

کوین‌بیس خاطرنشان کرده است که همکاری این صرافی با M31 Capital و Nansen و SuperRare Labs به کارگران امکان می‌دهد تا حقوق خود را به صورت رمزارز دریافت کنند. کوین‌بیس بیان کرده است طی ماه‌های آتی، بیانیه‌هایی درباره تسهیل و استفاده از این سرویس‌ها منتشر خواهد کرد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا