اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

فعالیت رسمی صرافی کوین‌بیس در ژاپن؛ غول بانکداری ژاپن با کوین‌بیس همکاری می‌کند!

صرافی کوین‌بیس (Coinbase) فعالیت رسمی خود در ژاپن با همکاری غول بانکداری، Mitsubishi UFJ Financial Group را اعلام کرد.

به گزارش میهن بلاک چین و به نقل از کوین تلگراف، صرافی رمزارز کوین‌بیس با همکاری و مشارکت MUFG، فعالیت رسمی خود در ژاپن را اعلام کرد.

کوین‌بیس با مدیریت برایان ارمسترانگ در تاریخ ۱۹ آگوست اعلام کرد که ابتدا خرده‌فروشی محصولات معاملاتی شامل پنج رمزارز برتر از لحاظ حجم معاملات را عرضه می‌کند و طی ماه‌های آتی، رمزارزها و محصولات بیشتری در فهرست خود قرار خواهد داد.

همکاری صرافی کوین‌بیس با بانک MUFG ژاپن

کوین‌بیس در این خصوص گفت:

ما هم‌چنین در صدد معرفی نسخه بومی‌تر از سرویس‌های محبوب جهانی نظیر معاملات پیشرفته، کوین‌بیس برای سازمان‌ها و سایر محصولات در آینده هستیم.

همکاری با MUFG باعث خواهد شد این بانک واریز و برداشت سریع ارز فیات برای مشتریان کوین‌بیس در ژاپن را فراهم کند و اسم این ویژگی جدید را واریز سریع (Quick Deposit) گذاشته است.

در بیانیه کوین‌بیس آمده است:

پیرو استراتژی جهانی خود، در صدد تسهیل هرچه بیشتر استفاده از مورد اعتمادترین صرافی در ژاپن هستیم و این امر مطابق قوانین داخلی کشور ژاپن خواهد بود.

کوین‌بیس مدتی است که در حال بررسی بازار ژاپن است، به طوری که در ماه اکتبر ۲۰۱۹ این صرافی به دنبال اخذ مجوز از نهاد سرویس‌های مالی ژاپن (FSA) بوده است.

در ماه مارس ۲۰۲۰، کوین‌بیس موفق به کسب تاییدیه از جانب FSA و سازمان قانونگذاری اتحادیه صرافی ارزهای دیجیتال ژاپن (JVCEA) به عنوان صرافی رمزارز شد.

کوین تلگراف امروز گزارش داد که صرافی کوین‌بیس صندوق ذخیره‌ای به ارزش تقریبی ۴ میلیارد دلار به منظور آماده‌سازی برای زمستان کریپتو و کاهش معاملات و افزایش هزینه‌ها ناشی از موانع قانونی آینده فراهم کرده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا