اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

پلتفرم جدید کوین مارکت کپ؛ در ازای یادگیری ارزهای دیجیتال پاداش دریافت کنید

کوین مارکت کپ پلتفرم کوین مارکت کپ ارن (CoinMarketCap Earn) را عرضه کرد. این پلتفرم به کاربران در ازای یادگیری مطالب بیشتر درباره ارز های دیجیتال پاداش پرداخت خواهد کرد. اوراکل Band Protocol اولین دارایی حاضر در این پلتفرم خواهد بود.

در حال حاضر تشویق به آموزش ارزهای دیجیتال یک روند روبه‌رشد است. در ماه ژوئن ۲۰۱۹، صرافی کوین‌بیس نیز پلتفرم کوین‌بیس ارن (Coinbase Earn) را عرضه کرده بود که به کاربران در ازای حضور و مشارکت در محتواهای آموزشی، ارز دیجیتال پرداخت می‌کرد.

گفتنی است عرضه این پلتفرم بسیار موفقیت‌آمیز بود. کوین مارکت کَپ پراستفاده‌ترین سایت اطلاعات مرتبط با ارزهای دیجیتال است، بنابراین پلتفرم جدید می‌تواند آموزش مرتبط با ارزهای دیجیتال را برای میلیون‌ها نفر به همراه داشته باشد.

سواریس سریناواکون (Sovaris Srinawakoon) مدیرعامل و موسس Band Protocol در این خصوص گفت:

با در نظر گرفتن این موضوع که کوین مارکت کپ بیشترین مخاطب را در بین سایت‌های مرتبط با ارز دیجیتال دارد و تمام تازه‌واردان برای بررسی قیمت به این سایت مراجعه می‌کنند، این نکته بسیار مهم است که این برنامه را برای کاربران ایجاد کرده‌اند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که به آنها ملحق شویم.

وی افزود:

آموزش، کلید تسریع استفاده از ارزهای دیجیتال است و ما در خصوص اینکه بخشی از اقدامات کوین مارکت کپ برای کمک به کاربران برای یادگیری بیشتر درباره این فناوری هستیم بسیار هیجان زده‌ایم.

هر کمپین آموزشی کوین مارکت کپ ارن ۸ روز طول خواهد کشید و برای حضور و مشارکت در این کمپین‌ها به حساب کوین مارکت کپ نیاز است.

اوراکل Band Protocol چیست؟

اوراکل Band Protocol به برنامه‌های قراردادهای هوشمند در حوزه‌هایی نظیر دیفای امکان می‌دهد تا به اطلاعات واقعی متصل شوند و از آنها استفاده کنند.

این اولین کمپین آموزشی Band Protocol است که نه تنها به ارتقای آموزش ارز دیجیتال می‌پردازد، بلکه به کاربران امکان می‌دهد تا دانش خود را محک بزنند و مقدار اندکی ارز دیجیتال دریافت کنند.

سریناواکون به عنوان بخشی از برنامه‌های عرضه کوین مارکت کپ ارن جلسه پرسش و پاسخی با تیم کوین مارکت کپ از طریق یوتیوب برگزار خواهد کرد.

اکنون دیگر بهانه‌ای برای عدم شناخت ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا