اخبار خارجی

ساتوشی (SATS) به لیست کوین مارکت کپ اضافه شد

وبسایت Coinmarketcap کوچک‌ترین واحد بیت کوین یعنی ساتوشی (SATS) را به لیست خود اضافه کرده است.

در حال حاضر نماد SATS با ارزش ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین در رتبه ۴۹۹۱ ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در این وبسایت قرار دارد.

مایک نوگراتز: وقت آن رسیده به ساتوشی روی بیاوریم

ایده معرفی کوچک‌ترین واحد بیت کوین (ساتوشی) به تریدرها صبح امروز توسط مایک نواگراتز مدیر عامل دیجیتال گلکسی پیشنهاد داده شد.

به نقل از نواگراتز، مردم معتقدند که بیت کوین بسیار گران است و با جایگزین کردن استفاده از کوچک‌ترین واحد آن، ذهنیت دور از دسترس بودن Bitcoin برای سرمایه‌گذاران معمولی را می‌توان از بین برد. در زمان نگارش این خبر قیمت ارز دیجیتال BTC برابر ۵۸،۲۱۴ دلار است.

با در نظر گرفتن قیمت کنونی هر ساتوشی معادل ۰.۰۰۰۵۸۱۴ دلار، می‌توان آن را به عنوان بیت کوین قابل خرید برای همگان معرفی کرد. با هر ۱ دلار می‌توان تقریبا ۱۷۰۰ SATS خریداری کرد.

مایک نواگراتز مدیر عامل‌های صرافی‌های بایننس، کوین بیس، FTX را به این چالش دعوت کرد که کدام صرافی برای اولین بار معاملات ساتوشی SATS را ممکن می‌سازد؟

معاملات ساتوشی SATS در صرافی‌ها

بر اساس گزارش تحلیل‌گران وبسایت گلس‌نود، سرمایه‌گذارانی که کمتر از ۱ بیت کوین نگهداری کرده‌اند، از اوایل سال ۲۰۱۸ به سپرده‌گذاری ساتوشی مشغول بوده‌اند.

این زیرشاخه از سرمایه‌گذاران در حال حاضر حدود ۵.۲۵٪ از بیت کوین در گردش را در اختیار دارند. در گزارش سایت گلس‌نود آمده است:

جمع‌آوری بیت کوین توسط سهام‌گذاران ساتوشی به صورت آهسته و پیوسته و بدون توقف برای سالیان زیادی ادامه داشته است. آدرس‌هایی که کمتر از ۱ BTC در اختیار دارند هم‌اکنون ۵.۲۵٪ عرضه در گردش آن را شامل می‌شوند.

تا اینجا فومویی نظیر سال ۲۰۱۷ را شاهد نبوده‌ایم.

سهام گذاران ساتوشی به جمع کردن بیت کوین مشغول بوده‌اند
منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا